Šta je novo?

Fushigi

djolenzi

Slavan
Učlanjen(a)
10.06.2009
Poruke
2,136
Poena
390
https://www.fushigiball.com/#order

zanima me koliko bi tako neshto moglo da koshta sa sve poshtarinom poshto nikad nisam pazario preko neta.inache stvar je vrh pa ce se garant svima svideti :>
 
Ako salju obicnom postom moze da te izadje OK (tipa <+20$), ali ako salju kuririma, ode ovo u +120$ 😉
 
[YOUTUBE]AqEaafFDuz0[/YOUTUBE]
 
Ovaj video je ipak bolji...za odvraćanje od bacanja para. 🙂

[YOUTUBE]5ggtKA2li2A[/YOUTUBE]
 
Fushigi je izmislio neki nas covek :d
 
Nazad
Vrh Dno