Šta je novo?

fujitsu amilo pro v20350

.simeon

Cenjen
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruke
136
Poena
169
Juce sam uzeo memoriju dimm 1 kingston 2 gb ddr2 i ubacio u laptop i windows samo vidi 960 mo, dje ode ono 1 gb

Kada sam izgasio/upalio laptop windows nije htio da se podigne, samo je bio crn ekran ,morao sam da ga gasim na dugme da bih vadio ram pa vracao i posle se normalno podigne windows ,to se desilo 3 puta ,sta moze biti uzrok, neispravna memorija,ploca ne podrzava ovaj ram hvala unapred na odgovoru
 
Jel misliš na 2035 ili 2350? Moguće da je memorija neispravna, mada 2035 koliko vidim može imati problem s modulima od 2 gb.
 
Jel misliš na 2035 ili 2350? Moguće da je memorija neispravna, mada 2035 koliko vidim može imati problem s modulima od 2 gb.


Da u pitanje je 2035 ,dok sam istu memoriju probao na drugome laptopu hewlett packardu radi sve kako treba i windows prepoznaje 2gb
 
Verovatno SIS chipset ne može da svari modul od 2 gb, nema šta drugo ako si potvrdio ispravnost memorije. Čitam da su ljudi ubacivali 2x1 gb, što bi trebao da je neki maksimum za njega. Jedino da probaš tako.
 
Verovatno SIS chipset ne može da svari modul od 2 gb, nema šta drugo ako si potvrdio ispravnost memorije. Čitam da su ljudi ubacivali 2x1 gb, što bi trebao da je neki maksimum za njega. Jedino da probaš tako.


U pravu si zamijenio i uzeo sam 2x1 i radi super :) fala i pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno