Šta je novo?

fujitsu Amilo Pi3560

имам 3560 и људи из Fujitsua су ме упутили на Pakom или System One.

Ја сам одабрао System One, и продужио гаранцију на три године...
 
имам 3560 и људи из Fujitsua су ме упутили на Pakom или System One.

Ја сам одабрао System One, и продужио гаранцију на три године...
I koliko te je kostalo da produzis garanciju na tri godine ako nije tajna posto i ja imam u planu da uradim istu stvar kao i ti?
 
oko 9000 RSD...
 
Tema nazad iz mrtvih al' sta da se redi.
Elem, da li imate problema sa baterijom? Meni je izbacio upozorenje da zamenim bateriju a i sam sam primetio da baterija je odjedanput pocela da drzi jako kratko ~40 min. Do skoro je 2 sata bilo sasvim ok. Mislim da je baterija jos u garanciji (proslo je oko 6 meseci). Da li je jos neko menjao bateriju?
 
Mislim da garancija obuhvata i bateriju,1godinu u mom slucaju. Ja koristim ovaj model 2 meseca i za sad nemam problema sa baterijom,drzi mi oko 2,5 sata.
 
Meni jeste u granciji jos 7 meseci. Baterija je radila normalno i samo jednog dana je pocela da pravi problem. Sada jedva sastavi 40 min a radio je po 2,5 sata bez problema. Pogledao sam u Everstu i pokazuje nivo "pohabanosti" baterije 60% :S:
 
Imam problem sa laptopom kad ga ne palim par dana zaboravi datum,vreme. Predpostavljam da mu je baterija na ploci losa. Da li mogu sam da je zamenim posto sam cuo da neki laptopovi hoce da se zakljucaju kad se baterija izvadi, ili je nesto drugo u pitanju ?
 
Najverovatnije baterija na ploci je otisla.....Najbolje odnesi u neki servis.Nece ti uzeti puno para.To je sitna stvar.Mozes i sam da je zamenis medjutim zavisi kakav je laptop.Neki laptop racunari moraju bas da se rasklapaju u sitna crevca da se dodje do baterije.A neki opet imaju samo jedan panel koji skines i tu je sve.Zavisi od laptopa do laptopa.Probaj pa ako je zeznuto odnesi u neki servis.
 
Ok hvala na odgovoru.
 
Nazad
Vrh Dno