Šta je novo?

FUDBAL - dogovori - 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moguce je momci da necu ni ja jer bi sutra trebalo da putujem... ali to tek treba da potvrdim...
Za sada stoji da dolazim u 11h sutra!
 
e jbt se ja 'teo da dodjem :D
 
Pa ja reko da cu da potvrdima ako ne dolazim... ja mislio da dodjem bre... nisi procitao pazljivo Milane i sabotirao si ovonedeljni fudbal... samo da znas... hehehe

Idem da spavam!
 
Ja sutra palim na more...

... a vas da "ohrabrim" ;) Najcheshci post u ovom thread-u je:

"Sjebah stopalo!" :d
 
vreme idealno za igru
 
onda cemo u nedelju popodne
 
pa jel ima zainteresovanih za fudbal sutra?
 
Subota bi bila idealna, ali u principu odgovara i nedelja. Joj kako je lepo kada imas rokove 'mesto standardnog radnog vremena. :p
 
Ja se odjavljujem... sve do kraja septembra na zalost!

P.S. Mixi je u out of town a dull se trajno odselio iz Bg-a... filipenko sjebao stopalo...
 
Poslednja izmena:
Ajmo ondak u nedelju jer bi dosli i Zoran i Mladja.
Prijavljivanje....

Za sada Ja, Zoran, Mladja....?
 
mogu ja da banem na fudbal u nedelju? :D
 
A meni odgovara subota ceo dan, ili nedelja popodne. Eventualno nedelja u 8h ujutru :D
Baš mi se igra, samo da napomenem.
 
tu sam i ja
 
?

Gde igrate fudbal? Jel bitno godiste? Ne znam da li bih i ja mogao sa vama, trenirao sam 8 godina...:)
Isao bih u svakom slucaju :)
 
Ako si trenirao fudbal, ne može, ako si mlađi od 20 godina, takođe ne može :D

Igramo na Adi. Tereni kod kružnog toka na ulazu.
 
Ako si trenirao fudbal, ne može, ako si mlađi od 20 godina, takođe ne može :D

Igramo na Adi. Tereni kod kružnog toka na ulazu.

Ih bre, sto :)
Imam tacno dvaes!
Trenirao u mladjim kategorijama, nisam neki znalac, igrao sam beka...
 
Ma zezaju te... dobro nam dosao...:banana:
 
sutra u 12
 
Ne seri da ces i ti doci?

Znaci sutra u kad? 11h ili 10h? Ne radi mi net, pa neka me neko obavesi putem SMS poruke.
poz
Ja se odjavljujem... sve do kraja septembra na zalost!

...a tako mi se igra... :S:

Mixi je bio zainteresovan, tako da je veoma moguce da ce doci... a ja sam tek od 29 sept na raspolaganju... :S:
Bice lepo vreme pa im napunite mreze... ko god oni bili... :d:d:d

Poz
 
Poslednja izmena:
doci cu i ja. dolazim sa zvezdare ili iz centra grada, svejedno mi je. pa, ako je neko spreman da se nadje samnom, da se ne bi jurili po adi... :)
 
Dakle, sutra u 11h se vidimo na Adi. Dolaze Mistić, ja, Milan, nadamo se Mixi, Mistić dovodi drugara, nadamo se da i Milan dolazi sa redovnim pojačanjima. Za SOad-a i General Tragg-a, samo dođite do prvih terena na Adi, pa pitajte redom, jeste li sa Bencha, lako ćete nas naći. Mada, evo i mog broja 063/281138.

Damjane? Kizo, vratio si se? Šta je sa Filipenkom, Početnikom, neka se zaboravljeni ne ljute, ali neka se jave...

Ae, pa se vidimo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno