Šta je novo?

FSC Amilo 1650?

Canonada

Slavan
Učlanjen(a)
07.06.2005
Poruke
417
Poena
320
Bio sam na zvanicnom sajtu proizvodjaca i tamo je nejasno naznaceno ime procesora koji pokrece ovaj laptop. Da li je to Athlon 64 ili Sempron 64 pitanje je. Jako me nervira sto ne mogu da nadjem tacnu informaciju. Znali neko sa sigurnoscu koji je to procesor?
Ako moze neki komentar za ovaj racunar?
 
I ja sam se nesto razmisljao o ovom modelu, ali nesto nisam bas za FSC-a.
Procesor je Athlon64 3200+, ram 512Mb, grafika ATI Express 200M, DWD RW, 80Gb hard, WXGA. Solidna je masina, ali zavisi za sta ti treba. Mislim da utisak kvari jedino ova integrisana grafika. Licno mi se ni dizajn ne svidja, ali kome je to bitno, ako ce odradjivati posao...

Citao sam na ovom forumu na par mesta da se greju i bla, bla... Dobro je to sto imas 2 godine garancije.

Pozdrav
 
FSC Amilo A1650 se proizvodi u varijanti sa 3 procesora. Sva tri su AMD. Najjeftinija opcija je AMD Sempron, koja se doduše više ne pravi, sada se prave sa AMD Turion i AMD Athlon 64. Izuzev procesora, postoje razlike u obradi ekrana (Crystal View, ili ne) i u količini RAM i HDD memorije. Tako da... i cene variraju u zavisnosti od toga.

Pozdrav
 
U prodaji u BG se može naći do sada najzanimljivija varijanta ovog računara:

FUJITSU SIEMENS AMILO A1650/T64
AMD Turion64 ML32 (512kB/1.8GHz)
512MB DDR
80GB HDD, DVD RW Multi/Double Layer
ATI Radeon Xpress 200M Chipset
56K Modem, 10/100LAN, Wireless LAN
4 x USB 2.0, Firewire, SPDIF, S-Video out
4 in 1 card reader

Software:
MS Windows XP Home, MS Works, Norton Internet security 2005, WinDVD, Nero

Kažem najzanimljivija, jer je cena jako povoljna, za ovakav računar. Raspitajte se u prodavnicama laptopova po gradu!!!

Pozdrav,
 
Nazad
Vrh Dno