Šta je novo?

Free trial (Besplatni probni period)

Ako stavljate reff linkove, napišite koji su benefiti. I nemojte onda kada se registrujete stavljati vaš reff link. Za jedan trial je dovoljan jedan link u temi.
 
Tacnije 2.99 :) Nemam pojma zasto sve druge cene za Netflix, Dizni, itd placam kao sav normalan svet
 
Kako kupujete ove pretplate na bestbuy?
Meni traži karticu (zbog kasnije naplate ako se pretplata ne prekine), ali ne mogu da izaberem Srbiju kada se unose podaci za karticu. Isto traži i za registraciju, koja je nepohodna za Apple TV i Music, a koje ne prihvata srpske.
 
Mubi, platforma za selektovane kvalitetne, "hand-picked", art house filmove, dokumentarce, filmove proslavljenih rezisera, stare i nove...
daje trenutno promo 3 meseca za 1$ kada se ode na link sa pocetne strane:
Inace ima i free trial 7 dana (mesec dana) sa ove stranice:
TRY 7 DAYS FREE
kada se otkaze odmah ponudi dodatnih mesec dana free.

Bilo koja opcija da se izabere, moze da se odmah otkaze, a free (ili promo) period ostaje aktivan do datuma do kada je uzeto.
 
Valja li ovo ičemu?
apple.jpg
 
@Blaham
Džaba ti kada ne možeš to da kupiš, jer nema opcije da upišeš Srbiju. Pogledaj moj post, dva iznad tvog.
 
Mubi 30 dana free:

kod: AOCINE
 
Korisnici Samsung telefona imaju 3 meseca besplatno Spotify Premium, promocija traje do 31.maja.Važi samo za one koji nisu probali Premium.
 
Spotify daje opet Single Premium 3 meseca besplatno. Ponuda važi do 12 maja za one koji nisu probali premium
 
Spotify daje opet Single Premium 3 meseca besplatno. Ponuda važi do 11 septembra za one koji nisu probali premium
 
Mene interesuje jel moze da se uzme 3 meseca besplatno single, pa onda otkaže i uzme godišnja Family sa mesec dana besplatno.
 
Ne, kada uzmeš 3 meseca free za single, nemaš više pravo ni na jedan besplatan period. Možeš da predješ na family za 8 evra mesečno bez mesec dana besplatno i plaćaš svaki mesec. Nema opcije godišnjeg plaćanja za Srbiju
 
Može li sa windscribe da se gleda nova i n1 preko eon aplikacije?
 
Amazon Music daje 3 meseca besplatno. Ponuda važi do 11.januara
Apple Music daje do 6 meseci free uz kupovinu odredjenih Apple slušalica, važi i za PS5
Apple+TV daje do 6 meseci free na ovom linku
1 mesec free trial Paramount uz kod FELLOW, uključen VPN na Kanadu ili Australiju
WINDSCRIBE VPN 30GB mesečno uz promo kod YIHAKURI or KOSNAGOO
 
Nazad
Vrh Dno