Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Pa i nije i jeste besplatno. Ukratko Adobe gasi aktivacione servere za CS2, i vlasnici istog ako žele da ga reinstaliraju, moraju skinuti novi instaler koji ne traži aktivaciju i instalira se generičkim serijskim brojem. Mada za kućnu upotrebu ko te pita....
Više ovde.
Ma slepci. Naprave da bilo ko ko se registruje na site-u dobije sve link-ove i serijske (koji je univerzalan), na svim vecim/ozbiljnijim/posecenijim site-ovima i twitter-u se objavi da "adobe daje nesto za dz, doduse matori CS2" ili da je to "late Xmass present" i onda nakon par sati pocnu da demantuju. Motherfuckers
CS2, dobro dođe nekome ko nema neke posebne zahtjeve, mada ako neko ima dobru tehniku nije toliko bitna verzija programa. Ja imam cs5.1 prešao bih na 6, ali imam toliko stylova, patterna da ne bi uspio da to sve prebacim u 6icu ni za 5 dana. A i navikao sam se na 5, a i 6 nije toliko odmakla.