Šta je novo?

FRANKO: kako, shta, gde...i druga pitanja/odgovori

shoma

Slavan
Učlanjen(a)
23.09.2006
Poruke
3,625
Poena
455
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5900x Dark Rock 4 Pro
RAM
2x8GB Kingston Fury 3600Mhz CL 17
PSU
Corsair RM1000i
Kućište
NZXT 500
Monitor
LG 27GP850-B
Laptop
Macbook Air M1
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 9 T
Pristup internetu
  1. ADSL
Ne mogu da vjerujem kako je ovaj koin mogao ovako nisko da padne. Do skoro cijena je bila 0.02 a sad 0.0035. Sta mislite hoce li se oporaviti ili mu slijedi lagana smrt. Kupio sam novcice po 0.008 i 0.005 jer sam mislio da vise nece dole ali sam se ocigledno zeznuo kao i obicno.
 
Nema razloga da pukne, dobro se majnuje, ima ko ga vrti i koristi. Mislimd a je to samo neki apsolutni minimum. Vratice se to na 0.01-0.015
 
Ne mogu da vjerujem kako je ovaj koin mogao ovako nisko da padne. Do skoro cijena je bila 0.02 a sad 0.0035. Sta mislite hoce li se oporaviti ili mu slijedi lagana smrt. Kupio sam novcice po 0.008 i 0.005 jer sam mislio da vise nece dole ali sam se ocigledno zeznuo kao i obicno.


Hehehe, nisi pratio ovaj coin od pocetka.. Kada se pojavio imao je smesnu cenu, pa je usledio blagi Hype i pump koji ga je doveo na 0.01. Nakon toga je pao i vise od mesec dana mozda cak i dva meseca se vukao u predelu od 0.002-3, a nakon toga je doveden na rekordnih 0.02, mislim da sam video i 0.03 jedan dan, sad je opet pao i cekamo da poraste :D

Ne zovu se dzaba Scam Coini, napravljeni su da bi ljudi mogli mnogo para da naprave. Franko je idealan za to, ako je neko dovoljno strpljiv. Tj ako neko za 1BTC kupi sad na ovoj ceni, pretvorice to u 5-8BTC ako se istorija ponovi, a verovatno hoce...
 
U ovome sam tek oko 2 mjeseca tako da se jos ucim :D
Cim cijena padne vise nego duplo ja se odmah istripujem.
 
Hehe kad padne cena 2x ja se ni ne potresem.. Pomerio sam prag za stress na pad od 10x :d

Mincoin je odlican primer, veliki hype i pumpanje cene dovelo mu je vrednost na preko 0.003 pre par meseci. Onda je bukvalno za 5 dana pao i drzao se na 0.00025-0.0005 mesecima, dok prekjuce neko nije odlucio da ga reanimira i vrati u zivot, evo ga sad na 0.001 i raste. Znaci istorija se u 99% ponavlja samo je pitanje kad...
 
Nazad
Vrh Dno