Šta je novo?

Fox 32D100

faca

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,593
Poena
435
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire A5 515 Ryzen 5 5500
Mobilni telefon
Xiaomi Poco F4 8/256
Pametni uređaji
Xiaomi watch S1
Xiaomi Body Composition Scale 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Видео сам данас у WinWin каталогу овај телевизор за 19990 дин. Да ли неко зна нешто више о овом моделу? Какав је, да ли се исплати, или је боље додати још xиљаду две и купити неки други телевизор.
Треба ми за маторце који би гледали Иком кабловску, да ли су још увек откључани основни дигитални канали. Имамо Флет 3 са телефоном, код себе у соби имам HD телевизор.
 
Видео сам данас у WinWin каталогу овај телевизор за 19990 дин. Да ли неко зна нешто више о овом моделу? Какав је, да ли се исплати, или је боље додати још xиљаду две и купити неки други телевизор.
Треба ми за маторце који би гледали Иком кабловску, да ли су још увек откључани основни дигитални канали. Имамо Флет 3 са телефоном, код себе у соби имам HD телевизор.

Ja ti mogu preneti moje iskustvo, doduše ja imam njihov android televizor 39D550, tv radi jako dobro. A što se tiče ti njihovih osovnih modela u komšiluku njih par ima te osnovne 32" televizore i svima rade najnormalnije, kvalitet slike kao što i sam znaš na digitalnom signalu je mnogo bolji u odnosu na analogni, pogotovo kod novih televizora.

Ovakva cena za 32" je stvarno dobra, ne znam zbog čega se razmišljaš, pa za "hiljadu-dve" sigurno ne možeš naći bolje :)
 
Телевизор користе моји, нисам га претерано гледао. Оно што могу да кажем да је слика добра, није чак ни спор, пушта филмове са USBa, 3xHDMI, 1xUSB, није фул али ми ни немамо такве канале. За 20000 је одличан.
Да ли неко зна како се улази у сервисни мени?
 
Nazad
Vrh Dno