pdetlic
Slavan
- Učlanjen(a)
- 08.01.2007
- Poruke
- 885
- Poena
- 330
Treba da kupim fotokopir A3 formata. Interesuju me Vaša iskustva.
Zahtevi:
- Ekonomična štampa
- Ekonomično održavanje
Pošto su sad uglavnom svi fotokopiri i mrežni uređaji, mora da podržava Linux (OpenSuse), Windows XP i Windows 7.
Ako zašklipi novac možda uzmem i A4 ili neki polovan.
Unapred Vam hvala.
Zahtevi:
- Ekonomična štampa
- Ekonomično održavanje
Pošto su sad uglavnom svi fotokopiri i mrežni uređaji, mora da podržava Linux (OpenSuse), Windows XP i Windows 7.
Ako zašklipi novac možda uzmem i A4 ili neki polovan.
Unapred Vam hvala.