Šta je novo?

Foto berza u BG u nedelju 13.3.2011.

Druze, ako nisi dolazio ranije, razocaraces se. Ima nesto malo nove opreme koja nikako nije povoljna, i ostatak koji izgleda kao da je prosao kroz pakao pri cemu cena ne prati utisak. Primer, prosli put sam hteo da pazarim neki UV filter, i naletim na lika koji valja polovni B+W (vidno koriscen). Pitam koliko, lik ce na to ... "50 evra". Dok sam se polako odaljavao od stola, cujem ga u pozadini, "ovo su ti najbolji filteri na svetu, ovakav nov kosta 80 evra" ...

pozd.
 
@vidakm
Ma znam ja to, samo, ipak, i to je razonoda i informisanje,.... a i netreba imati predrasude,... nikad neznaš, možda naletiš na ono što ti baš treba a nemožeš nigde naći,...

Treba biti u toku,.....

A i nama iz provincije ponekad prija da posetimo makar kakvu manifestaciju u prestonici,....
 
Poslednja izmena:
Foto berza - utisci

Ja bio prvi put, da vidim kako to izgleda.
Bila je solidna gužva. Upad 120din.
Pa, koga zanima fotografija i analogna, pored digitalije, ovo je vrlo zabavno i poučno.
Evo jedne od najpunijih tezgi:

img0803tk.jpg


Meni lično je ovo jedna jako lepa berza, ima svega (najviše je stakla,... pravog stakla,...tj objektiva), gomile sitnica kojih nema ni po radnjama ni po oglasima.

Osim toga, bilo je i par stvari kojima je baš tu mesto, na ovakvim okupljanjima (prezentacija laboratorije nove generacije za izradu slika, reklamirala se radnja koja prodaje i filmove, a i razvija ih,.....).
 
Poslednja izmena:
sledeci put idem obavezno :D

kad je sledeca...cuo sam da je 15. maja, ili tako nesto :D
 
Nazad
Vrh Dno