Šta je novo?

Forum u rezoluciji 800 x 600

Super hik

Cenjen
Učlanjen(a)
06.10.2010
Poruke
102
Poena
169
Ljudi posto ovo je katastrofa sto se tice preglednost :zgran: da li postoji mogucnost za povecanje sirinu srednje kolone ?



Uploaded with ImageShack.us
 
Poslednja izmena:
Dobro de, nije baš tako grozno. Nije baš pravljen forum imajući 800x600 na umu, ali kapiram da je u 640x480 još gore. Minimizuj sidebar i onda jeste upotrebljivo.
 

Prilozi

  • forum800.png
    forum800.png
    39.4 KB · Pregleda: 147
Super hik Sad prebacih na 800x600 i nije ni blizu onoga sto si ti stavio
 
Poslednja izmena:
Dobro de, nije baš tako grozno. Nije baš pravljen forum imajući 800x600 na umu, ali kapiram da je u 640x480 još gore. Minimizuj sidebar i onda jeste upotrebljivo.

Da li sidebar može potpuno da se disable-uje? Pitam jer iako je hideovan svaki put se pojavi, povuče podatke, i onda se se skloni. Sve to traje pola sekunde do sekundu, nije strašno, ali ako može skroz da se eliminiše, bilo bi lepo... (izvinjavam se ako je pitanje bilo već negde postavljeno i odgovoreno)
 
Zar ima neko ko još uvek koristi 800x600 u 2011. godini? o_O
 
Da li sidebar može potpuno da se disable-uje? Pitam jer iako je hideovan svaki put se pojavi, povuče podatke, i onda se se skloni. Sve to traje pola sekunde do sekundu, nije strašno, ali ako može skroz da se eliminiše, bilo bi lepo... (izvinjavam se ako je pitanje bilo već negde postavljeno i odgovoreno)

Baš sam krenuo da kucam to na jednoj drugoj temi, al' videh ovaj tvoj post i potpuno se slažem sa istim. Ako se već selektuje da se skloni sidebar, onda ne treba ni da ga učitava.
 
Da li sidebar može potpuno da se disable-uje? Pitam jer iako je hideovan svaki put se pojavi, povuče podatke, i onda se se skloni. Sve to traje pola sekunde do sekundu, nije strašno, ali ako može skroz da se eliminiše, bilo bi lepo... (izvinjavam se ako je pitanje bilo već negde postavljeno i odgovoreno)

+2
 
Ja sam ga turio u Adblock, opet se kao ucita, ali ga ne vidim vise, nestao je :d
 
marko_n : PA za to ima taptalk i slicno za tablete, gde ce browser na to...
 
Da, ubija ucitavanje sidebara :) Inace da zahvalim sto ste prebacili ove linkove odmah ispod poslednjeg posta.. ;)
 
Nazad
Vrh Dno