Šta je novo?

Forum računari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve bi to trebalo pohapsiti
 
Eh, kako bi bio divan svet kad bi svakom prodavcu racunara/komponenti/whatever moglo da se veruje! Auuuuu, kako bih ja voleo da udjem u radnju, kazem, treba mi racunar za to to i to, kesha toliko i toliko, sklopite mi najbojle za te pare. Al` jock, ne smem....zbog 30-50% onih koji ce ubacivati komponente koje slabo idu, ima ih previshe na lageru, ili ne daj boze, vec je neko vracao, pa idemo logikom "ovaj je miran tip, nece se zaliti"...Ako nesto volim, to je da kad kupujem nesto, primetim da ispred sebe imam coveka koji nece ni 1% da me zajbe...A ako nesto ne volim, to je ljude koji ne znaju svoj posao...Ne, nisam namcor kupac koji misli da sve zna, al` kad sam 100% siguran i neko me ubedjuje u skroz levu stvar...paljba, samo ide "fala dovidjenja, ode moj kesh na drugo mesto, i kesh josh 10 ljudi koji ce na moju preporuku zaobici vasu radnju"...
 
Sada sam se setio Beogradskog sajma...vozeći auto vidim lepo i jasno na ogromnoj tabli piše "PARKING ..SAJAM..100.DIN" ....dajem žmigavac i već skrećem desno..kad krajičkom oka spazim da na istoj tabli ispod SITNO PIŠE "1h"

S obzirom da ću se na sajmu zadržati sigurno bar 5 sati (500.din).....Htedoh nazad ..ali ne može , već se gužva stvorila iza mene...ko je bio zna o čemu pričam. Čim sam ušao...odmah sam se uputio prema izlazu sa parkinga... i naravno morao da platim parkig za 1 sat. .....Našao sam parking ispred sajma i platio 35.din za ceo dan.
To je sve bilo pre oko 2-3.god...više i ne pokušavam na sajamski parking :)

Filo i još poneki su lepo objasnili poentu.. za svoje novce svako može da kupi ono šta želi. Reklama je nekad lepo uvijena u šareno ...da ne kažem šta.

Inače sajt 4um još uvek je u fazi rekonstrukcije ...pa i šta će im , kada njihovi kupci izgleda nikada ranije ni nisu imali računar....dovoljan je i tv ...heehehhe..Da li ste čitali "Crveno i Crno"
 
Pa oduvek su drali za parking za vreme popularnih sajmova ...
nista novo
ko oce oce ko nece nek trazi mesto
 
Sinoć su odnekud vaskrsnuli na TV iz marketinga "Forum računara"...
Nude "računare" na 24 rate,bez učešća i kamate,ali samo "ko se javi u toku današnjeg dana" (juče).
Pozvao sam ih telefonom,pošto njihov link i dalje može poslužiti samo kao pozadina za desk.
Nije imala vremena od prevelike gužve da mi kaže gde su na internetu...:)
Rekla je da će mi se neko sutra (danas) javiti telefonom,i da ću na taj način dobiti obaveštenja o svemu šta me interesuje (..,a baš me interesuje,pogotovo posle ovde pročitanih komentara!:trust:).
Zahvaljujući vama,i dosadašnjem iskustvu,sada ću znati šta sve da pitam.:wave:
Živo me zanimaju "odgovori".:D
Naravno je da sam "Jugodatu" izbegao i u svojim mislima,da ne idem dalje.
Ovo bi trebao biti treći računar u ovoj kući,a kanta sa koje se sad javljam bi trebala otići na "klupu za rezervne igrače",jer odlično me služila svih ovih godina,a ne bih je davao u bescenje.Inače; Klincu sam prošle godine kupio računar u "Gigatronu",i za sad sam zadovoljan.Da ste samo videli iznenadjenje na licu prodavca kad sam mu rekao da neću Flopy i Fax modem,a umesto toga uzeo 2GB RAMa (Sata)...Na ivici je bio da mi kaže "ne može",a sad sve više vidim u raznoraznim ponudama upravo takve konfiguracije.
No,da vidimo u kojoj meri će me danas nasmejati/iznervirati ovi iz "Forum računara"?
 
Poslednja izmena:
Nova memorija! 2Gb S-ATA Ram... :laugh:
 
Poslednja izmena:
^^^^
"poznavalac" ipak nije toliko upoznat u HW a pravi se da jeste ili je mozda(malo verovatno) napravio slucajnu gresku u postu.
 
Poslednja izmena:
'ocu i ja taj SATA RAM.Poshto kilo ?:D
 
Izvinite veoma ali moram.. MAJKE IM GA LOPOVSKE ISPONABIJAM!!! ... i jos ih reklamirali PA GDE TO IMA! boze kad sam video koje cene!!! pa ko bi to kupio!!!! ja bi to sve u apsu strpao!! mada sada ima je sajt zatvoren :D
 
JohnnyH je dobio warn za vulgarnosti, a ovaj thread je zakljucan...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno