Šta je novo?

Football Manager 2012

Не подразумева се. А више не постоји опција да се печ скине него се аутоматски апдејтује преко стима.

Sređeno je i to :)
 
Скидрове, ако те икад сретнем, имаш пиво. Шта једно, имаш цео камион :D
 
Игра крешује након што се кликне на било тренера, асистента, скаута... Ваљда ће избацити неку исправку за ово.
 
Prodje i drugi dan, a ja ne znam s kim da krenem da igram :crash:
 
Мој предлог: Малага, ПСЖ, Анжи... Мањи клубови али добри буџети, или Сити ако би да се бахатиш.
 
Pocinjao sam sa: Anzijem, QPR, Vimlbdonom, Dortmundom, Zvezdom... A te vece klubove ne volim, vise volim da opicim sa nekima iz 2,3 lige, mada mislim da cu sa Veronom da krenem, pa sta bude.
 
Uzmi Radnicki Nis.
 
Preston North End - moj omiljeni!
 
^ hahaha !
 
Изашао је фикс за закрпу, који решава проблем са крешовањем кад се кликне на стаф.
 
Da li vam radi editor kod narodnjaka ?? Meni ne :trust:
 
Izašao 12.0.4
5AOJS.gif
 
e ni meni ne radi editor, da mogu da sredjujem transfere... jel mozes stig da mi posaljes 12.0.4? to je za narodnjaka, jel? :D
 
Skinuh update sa steam-a. Moram li da krecem novu...ili?
 
Jel ima neko da mi da link odakle mogu da skinem Football manager 2012 FULL za dzabe tj. neku krekovanu verziju?

Hvala unapred
 
Kako se gleda igraceva istorija, koliko je golova postizao ranije i tako to ?
 
Ali sve je prazno. Ucitao sam database large. Nema kao u prethodnim da kad kliknem na history prikaze prethodne sezone, golove, asistencije i tako to. Koliko su mu kostali prethodni transferi ...
 
Uhh kako mi je ovaj novi manager nesto postao naporan,ne mogu trenutno da skontam zasto,ali me smara :(
 
Mnogo bre bagova ima i posle najnovijeg patcha malo malo pa zakuca.
 
Nazad
Vrh Dno