Šta je novo?

Flock

Lukija

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
3,302
Poena
755
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 9 7900X + Arctic Cooling Liquid Freezer ii 360 A-RGB
Matična ploča
Asus ROG Strix X670E-E Gaming WiFi
RAM
G.SKILL F5-6000J3038F16GX2-TZ5N 2x16GB, 6000MHz@30-38-38-96, 1.35V
GPU
ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER
Storage
Kingston FURY Renegade SFYRS/1000G, Kingston FURY Renegade SFYRD/2000G, 2 x WD4003FZEX (RAID1)
Zvuk
Realtek ALC4080, Altec Lansing 621
PSU
FSP Hydro Ti PRO 1000W
Kućište
be quiet! Silent Base 802, 4 x SILENT WINGS 4 140mm high speed
Monitor
Acer Predator XB273U NV
Miš & tastatura
Keychron V6, Logitech G903 Hero
Laptop
MacBook Air M1
Mobilni telefon
Realme GT2 Pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Nije los, za sada nisam primetio ni jedan bug ( probao sam ga svega jedan dan ), radi dosta brze od firefox-a ( mozda zato sto jos uvek nije pretrpan cache-om ili extenzijama ), extenzije imas na njegovom site-u i na http://www.outraged-artists.com/flockd/list.php . Neke extenzije sa firefox-a rade super, a neke je jednostavno nemoguce koristiti. Vredi ga probati.
 
Skinuo sam ga juče, i evo koristim ga. Pa i meni deluje malo hitriji od Firefox-a, mada šta znam
icon_eek.gif

Ima svoje extenzije, skinuo sam one koje mi trebaju, i za sada nisam primetio nikakav bug. Generalno mi se sviđa, ali najviše zameram što bookmarke možeš uvesti iz Firefoxa ili Mozille samo kada prvi put pokrećeš program, dok ih iz samog Flock-a ne možeš sačuvati za kasnije, eventualno reinstall. Ostalo - više nego dobro.
 
Lepo izgleda, pohvala za dizajn.
 
Meni je ovaj Flock super! Importovao je sve iz Safari-ja bez ikakvih problema, pacak i cookies. Bookmarke je stavio sve na svoje mesto, sredio i bookmarks bar tako da je sve na istom mestu gde je i u Safariju...

Radi primetno brze od Firefox-a, a cini mi se i od Camino-a koji takodje koristi Gecko. Odmah sam ubio i Firefox i Camino i koristim kada mi zatreba Gecko, Flock. Jedino mu je ime glupo, ali sta da se radi :)

PS: Temica koju koristi je bas dobro uradjena...
 
hm... posle par sati rada sa Flock-om, moj utisak je: u cemu je fora sa ovim? Samo malo prepakovan FF, sa naglaskom na blogovima (koji, btw, su najbesmislenija stvar na Netu), kacenju slika i tako nesto... sve u svemu, samo jos jedan skin za Gecko...

inace, skin za Flock je stvarno dobro uradjen, ali ne razumem gde im je hover efekat na glavnom toolbaru (ima ga na Favorites baru)


bottom line: vredi ga probati, nekome ce se mozda i svideti... a ima i potencijal...
 
Evo ja sa Flockom otvorio bez problema ovaj link
icon_eek.gif

Ne znam, to je nešto do tebe. Ja sam zadovoljan Flockom. Jeste da je u suštini ovo našminkani Firefox (neki ga forumi tako i registruju), ali čini mi se da je nešto brži od istog.
 
Nije nista posebno, ostajem na Operi, odnosno IE7 kada izadje Vista.
 
Nazad
Vrh Dno