Šta je novo?

Flash Enhanced for Windows ReadyBoost

Zar je moguće da niko nije koristio nešto slično?
 
Realno ReadyBoost je jedna raspala propaganda koja je napravljena kako bi windows ispao jos "bolji" operativni sistem. Zamisli mozes da poboljsas performanse svog racunara, a ne moras nista da znas o hardware-u. Dovoljno je samo da kupis neki brzi flash i to je to. YEAH RIGHT!
Ovo je samo glup nacin kesiranja i koriscenja usb flash memorije kao ram memorije.
Mozes samo da zamislis kolika je ovo glupost sobzirom na brzine citanja/pisanja flash memorija.
Korisnije ti je da dodas na drugi disk jos jedan swap file.
 
A šta je zapravo taj ReadyBoost... ja ubo neki USB (ne znam tačno ni koje su mu karakteristike - SanDisk 4gb) i napravio RB, ali ne primećujem ništa drastično u radu sistema 🙂
 
Nazad
Vrh Dno