Šta je novo?

Firefox - restore session

cilset

Slavan
Učlanjen(a)
10.02.2005
Poruke
583
Poena
319
Pao mi je sistem Win7 na starom hardu, a sa njim i firefox i svi oni tabovi, dakle cela sesija!
Instalirao sam sistem na novom hardu, da li ikako mogu da vratim zadnju sesiju sa starog harda, odnosno verovatno treba prebaciti neke fajlove na novi firefox.
Da li mora biti ista verzija firefoxa?
 
Пребаци профил са старе инсталације па ће све да буде као да си на старом компу. Ја тако годинама пребацујем и увек ми све исто.
 
Mislim da ne mora baš ista verzija FFa, ali možda je bolje da bude (ionako će se sam posle apdejtovati).

Default folder FFa se nalazi na lokaciji %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\, samo na novi HDD instaliraš FF, pa na tu lokaciju prebaciš stari folder - ako je sve OK, SVE će biti identično kao i do tada.
 
Da novi profil obrišem i da stavim stari?
 
Da ;)
 
Ništa od toga!
Prebacio sam sve iz Appdata-LocaL-Firefox-Profiles, ali opet mi izbacuje zadnju sesiju sa nove instalacije.
 
Пребацујеш само тај профил из AppData/Roaming/Mozilla/Firefox/Profiles а онда у profiles.ini унесеш његово име уместо оног који је активан. Стари не мораш да дираш а можеш и да их мењаш и правиш још неки.
 
Uradiću tako kasnije, ja sam bio prebacio iz Local, a dakle treba iz Roaming.
 
Pokrenuo sam staru sesiju, ali ne tako već preko Profile Managera.
Hvala u svakom slučaju.
 
Nazad
Vrh Dno