Šta je novo?

Firefox mi ne ucitava benchmark.co.yu

[=PEX=]

Čuven
Učlanjen(a)
23.03.2004
Poruke
475
Poena
619
Pre odredjenog vremena sam instalirao Firefox (ne znam koju verziju) i radila je OK osim sto samo i samo benchmark nije htela da ucita (forum bez problema).
Pre par dana sam oborio sistem, instalirao Firefox v1.5 i onda je normalno radilo. Nakon mog cackanja po configu (about:config za neupucene) problem se ponovo pojavio. Nije pomoglo ni vracanje configa na stanje u kakvom je po defaultu bio.
Zna li neko resenje posto mi se FF veoma svidja ali ovu gresku ne mogu da tolerisem :d ?
BTW. Obrisao sam i cookiese i kes i nemam nikakvih extenzija instaliranih (znaci, FF v1.5 vanila :d)...
 
Nisi trebao da reistaliras sistem trebas podesiti opcije.
Tools\options\General.....
 
"ali ovu gresku ne mogu da tolerisem"

Ne mozes da tolerises svoju gresku? ;)
Obrisi profil/e, deinstaliraj ff pa ponovo instaliraj.
 
Don_Vito_Korleo je napisao(la):
Nisi trebao da reistaliras sistem trebas podesiti opcije.
Tools\options\General.....

A sta bih to konkretno trebao da podesim u general? Nisam reinstalirao sistem zbog toga, valjda je to logicno, zar ne?

Freelancer je napisao(la):
"ali ovu gresku ne mogu da tolerisem"
Ne mozes da tolerises svoju gresku? ;)
Ne, ne mogu da tolerisem da Benchmark (koji mi je home page) ne moze da mi se ucita ;)

Nije mi poenta da reinstaliram FF i tako da namestim da mi radi, vec da nadjem razlog zbog kojeg mi se to vec 2 puta desilo i to SAMO i SAMO sa Benchmarkom...
 
Nije mi poenta da reinstaliram FF i tako da namestim da mi radi, vec da nadjem razlog zbog kojeg mi se to vec 2 puta desilo i to SAMO i SAMO sa Benchmarkom...

Prijatelju, losa ti logika. Reinstaliraj, tj. namesti da radi, pa onda unistavaj ali taj put zapisuj korake koje pravis do desktrukcije ;)

To sta si ti tamo iscackao samo Bog-otac moze znati ;)
 
Zar je moguce da ili niko ne zna odgovor na ovo ili se samo meni desava (obe varijante mi zvuce manje-vise nemoguce)? Help, plz!
 
a da probas da iskljucis Adblocker...
(ume da pravi raznih problema, ali ga i dalje koristim :))
 
Mozda ti je ukljucen pop up blocker(Pojavljuje se kao zuta linija ispod adress bara).
 
Evo resenja ako neko ima isti problem:

Pokrenuti profile manager (start>run: firefox -profilemanager) i kreirati novi profil. To resava problem koji ni vracanje svih postavki na default, cak ni uninstall nije resio. Ovo resenje je jedino funkcionalno (isprobao sam apsolutno sve drugo sto mi je palo na pamet, a najlogicnije stvari sam se zadnje setio, krastavac).
 
Hoces li biti ljubazan da nam na kraju kazes sta si promenio pa je prestao da ti se ucitava benchmark? Bas me zanima... mozda ustedim tako malo vremena :D
 
Nazad
Vrh Dno