Šta je novo?

Filmovi online sa prevodom na androidu

ikoalosaurus

Slavan
Učlanjen(a)
07.05.2009
Poruke
3,079
Poena
495
Pozdrav, uzeo sam matorcima tablet, samsung galaxy pro tab, zanima me da li se moze nekako pustiti neki sajt sa filmovima online (kao npr ono filmovi-infopult ili onlinesaprevodom , tako neki sajtovi) i da to sljaka? kad otvorim ove koji sam naveo, svuda pise plugin not supported i otvara mi sto nekih virus reklama. Postoji li neka varijanta a da radi dobro, pa cak i da se placa? bitno je da ima prevod .
 
Showbox aplikacija uz neko podešavanje druge Subslauncher - pisalo se dosta o tome na forumu.
U većini slučajeva bi trebalo da radi.
 
ili XBMC sa svojim vec poznatim pluginovima....ali pitanje kako ce to raditi na tom tabletu.....
 
Pozdrav, uzeo sam matorcima tablet, samsung galaxy pro tab, zanima me da li se moze nekako pustiti neki sajt sa filmovima online (kao npr ono filmovi-infopult ili onlinesaprevodom , tako neki sajtovi) i da to sljaka? kad otvorim ove koji sam naveo, svuda pise plugin not supported i otvara mi sto nekih virus reklama. Postoji li neka varijanta a da radi dobro, pa cak i da se placa? bitno je da ima prevod .

Postoji aplikacija na Google play, zove se baš "Filmovi sa prevodom" ima dosta filmova ja sam zadovoljan sa aplikacijom... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.filmovi.sa.prevodom1 :type:
 
to sve sto ima u toj aplikaciji,ide sa Youtuba,ali je bar sazeto....
 
Dobra je aplikacija, isprobao sam je malopre, ima dosta naših filmova.
 
Ja iskreno ne vidim potrebu pored Popcorn time za pristupanje virusoidnim sajtovima, za domaće filmove tu je youtube
 
ma poceo i PopCorn da zeza....inace se slazem...
moj izbor...ShowBox i KODI sa svojim addonsima(predlazem Filmovita2 i NeoKino)
 
Nazad
Vrh Dno