Šta je novo?

FIFA 20

Ima li neki hacker sto igra fifu20 da ga pitam nesto u vezi Origina na pvt? :)
 
FIFA 20 od sada dostupna u Vaultu (PC i konzole).
 
Jel ima ko rjesenje za podesavanja dzojstika.
Probavao sam sa onim 360 ali i dalje to nije to. Ajde sto kroz meni leti na sve strane, funkcionise koliko toliko normalno za igranje protiv kompa, ali za online mec uopste ne radi nista.
U pitanju su obicni dzojstici wi-fi.

c39ecc9bd5005c7d92646e6095393d72.jpg
 
Poslednja izmena:
Nevjerovatno da cijele sezone ne mogu da prebacim 22, a vidim da nisam jedini. Isto tako nevjerovatno kako god pocnem na kraju zavrsim sa 22 ako odigram sve utakmice. Prije par nedelja sam imao 5-3 u produzetku i sve mu se odbilo, izjednacio i izgubio sam na penale. Tacno me sprda EA :D

Imam svasta nesto od igraca, sad sam uzeo R94 za jos jedan pokusaj da dodjem do te 23. pobjede.

fifa.png


Moram reci da je gameplay proslog vikenda bio sramotan, nikad losiji ove sezone, odbrane i duela bez. Moram odraditi Gorecku da uparim Boatenga i Militaa, imam i Upamekana ali Boateng mi je ubjedljivo najbolji stoper ove sezone. Lik ima magnet u nogama i nenormalno mocno tijelo, svi se odbijaju od njega.

Ali posebno moram da se osvrnem na 85 Blana. Lik ima statse da kosta 4-5k, a to kako se ponasa u igri ne moze rijecima da se opise. Uvijek je na pravom mjestu, sve prekida, prebrz, izgura lagano 99 KDB i CR7,, ne postoji igrac koji moze da ga otrese, nesto najblize Gulitu sto postoji. Eto koliko su zapravo statsi bitni u ovoj igri. Blan ima takvo tijelo da pravi ogromnu razliku. A imam sve najbolje CDMove sem ikona, ma ni jedan nije ni blizu Blana u igri.
 
Poslednja izmena:
Ali posebno moram da se osvrnem na 85 Blana. Lik ima statse da kosta 4-5k, a to kako se ponasa u igri ne moze rijecima da se opise.

Sad kada sam odigrao gotovo sezonu FUT-a, mogu reći da ovo sa statsima nije baš normalno. Pogotovo trenutno sa TOTSSF.
To su sve neke cifre 92, 93, 94.. a opet sve ispod 200.000 coinsa (pc) ponaša se kao bilo koji meta gold igrač sa ovr 80. Mislim da nije preterivanje. Semedo, Mandy, Sissoko... sa 80 i 81..lagano pariraju recimo Reguilonu i Casemiru totssf sa 92. Pa Illaramendi mi odradjuje posao u odbrani bez problema, skoro identično kao Casemiro 92.

Za Reguilona sam dušu ispustio da završim čelindž, ali recimo da vredi..Isto kao i Semedo IF sa 84 ovr. Znao sam da će biti tu negde (čak mislim da je Semedo bolji), ali ušteda je bila oko 70.000 coinsa.

I ti čelindži...Neki igrači beskorisni sem za sbc, a opet pojavi se Kent i slično koji bude OP. Tačno sam znao da npr. Raul Jimenez će biti glupost..ili Ansu Fati.

Za Blana sam imao coinse, ali odlučio da uzmem Roy Keane-a prime moments 91 ovr. Dobar je Keane, ali sada mu je pala cena, pa teško da ću isprobati Blana bez da puknem baš dosta.

Zadovoljan sam igrom, jedino šteta što nema rešenja za fitness - sad kada mi se igra samo sa glavnim timom.
Čelindži me više ne motivišu da igram squad battles, jedino bih igrao Rivals. A moram da odmorim squad što je jako veliko smaranje. Classic meč frendli je bez veze jer se ljudi uglavnom ne trude i puštaju se golovi zbog dnevnog grinda. Fitnes karte neisplative...Bukvalno moraš da igraš što nećeš, da bi odigrao ono što hoćeš.
 
Pa da, i dalje u wl mozes vidjeti 80 Mendija, a ovaj futmas 85 koji je za mnoge bio preskup je i sad bolji od vecine TOTS bekova. Ja imam maltene sve sto vrijedi, Bisaku, Robertsona, Reguliona, Telesa, nisam Sandra radio nijedan ne moze da se mjeri sa 85 Mendijem. Sl. je slucaj sa Lainerom, Karvahal nista nije bolji od 88 Lainera ili 85 Agiregaraja, njih dvojica su mi odigraali brdo utakmica, Lainera svakako vracam za sledecu wl u prvi tim.

Dobra im je bila ideja za icon swap ali na kraju vecina naajboljih ikona je nedostupna zbog visoke cijene, ipak je bolje da su tu i icon sbcovi, pa ja sam prosle godine imao R9, Gulita, Vjeiru, Maldinija, Ronaldinja, sve zbog sbcova. Neka sledece sezone bude i swap i sbcovi. Previse je promoa jednostavno, ali opet Sisoko se bolje ponasa od vecine high end karti, ipak dosta je nelogicno da sve jedne te iste karte upgraduju.

Ja sam u prvom swapu uzeo prime Kina, trebao sa Ferdinanda ali tesko da se mogu zaliti jer 1000 utakmica kasnije Kin i dalje igra, bolji je kao defanzivni CM nego kao CDM ali jako potcijenjena karta generalno.

Nego ne mogu da vjerujem da sam napokon dobio nesto veliko u pp :D

cr.png
 
^

Počeli da časte opasno :)

Ja sam uzeo untradeables packove za rivals nagrade i dobio Van de Beeka-a 94 i De Vrija 95 totssf.
Ne služe mi ničemu pošto igram špansku ligu i nema teorije da ih uklopim, čak ni sa ikonama, ali barem nešto...
 
Uradio marquee matchups i to gold pack običan, kad ono>

FIFA 20 Screenshot 2020.05.29 - 23.32.42.86.png

7.600.000 trenutna cena! Znači neverica!

Sad može da se igra.
 
Auuuuu svaka cast, kakav pull :)

Odradio sam Gorecku za dz, za sad prekucava kao cm.
 
Lol za CR7 i Nejmara :laugh:

Ja pre 2 dana izvukao obicnog gold Nejmara :crash:

Imao sam solidne pullove za TOTS, ali nista ekstremno kao vas dvojica.

Mozda bih mogao da potrosim 7 miliona coina koje sam ustedeo na neke packove, weight nije los, ali dusa me boli da dajem 50k za pack i dobijem comnebol djubre.
 
Poslednja izmena:
^
Hahah Conmebol kad vidim muka mi je :)

Ja sam pre neki dan bacio poslednjih 90.000 što sam imao na dva packa. Izvukao smešne karte, vratio možda 25.000 iz njih.
Izvukao me golman Torina, pošto je bio sbc aktuelan, pa je otišao za 10k. Veoma je loše to sa promo packovima, gde nemaš zagarantovanu neku vrednost.

Neymara sam prodao za 10 miliona ravno. Sad ozbiljno razmišljam da prodam coinse :)
 
I dalje igrate tu kršotinu od fudbala. [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To bi bila ta ekipa, banka oko dva miliona, doduse R94 je tradeable, to je jos 7 miliona, mozda Vjeira umjesto Kina da upadne ili ako bas uleti neka haos karta do kraja, ali mnogo bi bilo :D

2020-05-30-140554.png

Lol za CR7 i Nejmara :laugh:

Ja pre 2 dana izvukao obicnog gold Nejmara :crash:

Imao sam solidne pullove za TOTS, ali nista ekstremno kao vas dvojica.

Mozda bih mogao da potrosim 7 miliona coina koje sam ustedeo na neke packove, weight nije los, ali dusa me boli da dajem 50k za pack i dobijem comnebol djubre.

Iz svakog upgradea sam izvukao makar 2 TOTS igraca, oni su za SBCove i nista drugo, vrijede izmedju 50k i 200k ali nisam mogao da vjerujem kad sam vidio CR99 medju cetiri pp :D
Spreman sam za Francuze upgrade, sve sto imam gold rare karti ide na njih jer oni imaju najmanje gold rare igraca 81+ a posto imam preko 2k igraca u klubu bice masu packova da se odradi
 
Poslednja izmena:
Prodajom 10 mil coinsa dobija se 320 evra na Mmoga. Samo što niko ne traži da kupi.

Kontam da ako prodajem po malo, u više dana, banovaće mi nalog i ništa nisam uradio.

Da li na PC uopšte neko kupuje coinse, da se ne ložim bez veze? Pretpostavljam da ljudi farmaju coinse preko nekog čita, da se ne zamaraju.

A ako ostavim coinse, više ne znam šta bih kupio... Ovo mi je ekipa, pa ako imate neki predlog (samo Kean i Ter Stegen su tradeable).

FIFA 20 Screenshot 2020.05.30 - 15.36.36.41.jpg
 
Nemam pojma kako taj shady posao sa coinima funkcionise, ja svakako ne mogu da prodajem jer mi je Fifa na main PS4 accountu. Ali ako mozes da izvuces 200-300e sto da ne, nisu to bas tako male pare, a igra je skoro gotova.

Neces nesto drasticno dobiti ako pojacas ekipu. Ima tu naravno prostora za bolje ikone, npr Moments Raula ako si navikao na njega, TOTS Ter Stegena, ali generalno gledano, neces bogznasta mnogo da dobijes... Ti veliki pullovi u poslednjoj trecini sezone su bittersweet (stvarno ne znam srpski izraz) - s jedne strane, ni 1% FIFA community-ja nije imala takav tradable pull u celoj karijeri, sa druge, ni ja ne znam sta cu sa svojih 7 miliona jer sa jeftinom TOTS ekipom komotno mozes igrati na najvisem mogucem nivou.
 
Nije baš jednostavna prodaja. Moglo bi preko reddita, ali treba cimanja do besvesti. Bukvalno nema teorije sve odjednom prodati.

Zato sam sinoć pokupovao gomilu igrača. Prime Zidana, prime moments Nedveda, Maldinija, Varane-a 97 itd..Čak sam uzeo Inzagija prime moments, onako iz zezanja, odmah dao gol glavom :)

Kao što kažeš @padawan, nije uopšte neki drastičan skok u snazi ekipe, ali je baš uživanje igrati sa svim tim igračima.

Druga stvar, nisam do sada igrao Fifu debelo posle ponoći. Izgleda da na PC-u u to vreme ostaje samo elita, što se da i pretpostaviti.
Igrao sam Rivals i od 20-tak utakmica većinom su bili prejaki igrači. Igraju obavezno 4-3-3, ne znam da li se menja posle u 4-2-3-1. Valjda je to nova meta formacija.

Neki ljudi igraju za objective, sa pola gold tima ispod 80 ovr i budem sretan kad izvučem nerešeno.
 
I ako niste probali Inzagija Prime Moments - ko se seća kakav mu je bio stil igre, neka obavezno odigra barem par utakmica. Odličan i kao sub.
 
I ja izvukao 98-cu ali untradeble.
22d5ee821829d78e1311b32216522ef1.jpg
 
Uspeo sam i ove kao i prosle da izvucem TOTS Neymara. Izgleda da me hoce Ney Ney.

Spremam tim za ovu WL. Imam dovoljno coinsa da kupim KDB99 umesto FB Sisoka, ASM FB umesto Mahreza i Blanc 89 umesto FB David Luiza i to bi bilo to od mene za ovu sezonu.

IMG_0731.jpg IMG_0732.jpg
 
Kroz WL sam bukvalno proleteo do Gold 2.

A danas u Rivals, isti tim od milijardu miliona igra kao random bronzana ekipa sa chem u minusu.

Srećom pa me ukenjalo da imam coinse pa se lako da promeniti koji igrač. Ali definitivno je da te igra tera da menjaš tim.
Vidim da i youtuberi menjaju za skoro svaki wl neke igrače.

Za ovu nedelju rivalsa, pravim domaću ekipu, pa šta ispadne :)
 
^ e pa to. Pay to Win je, nema šta.

Plaća se ili živom lovom za packove ili vremenom za trade i grind.

Ili da te usere pack ovako :)
 
Moram da ozivim temu. Mozda(tj. verovatno) ima odgovor na ranijim stranicama, ali nemam bas vremena da citam sve. Juce sam kupio igru za neke sitne pare, ali ne mogu da namestim menjanje igraca u odbrani kao sto je do sada moglo. Na XBOX-u moze da se namesti, tj. na gamepadu, ali na tastaturi na PC nikako ne mogu, kao da Q taster ne funkcionise i u odbrani mi je uvek zakljucan jedan igrac, dok ne dobijem loptu, a onda sve funkcionise normalno. Moze li neko na brzaka da mi objasni kako da standardno kontrolisem igrace i u odbrani? Hvala.
 
Posle nekog mini update mi nikako ne reaguje gamepad na pc.
Nesto se poremetio i nikako da ga napravim...
U pitanju je logitech f310 usb.
Probao i sa x360ce..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Posle nekog mini update mi nikako ne reaguje gamepad na pc.

Aktivirano ti je nešto drugo od kontrola trenutno (ako si kačio neki drugi gamepad npr, ili tastatura).

Ja imam f310 i f710, pa ako su oba prikačena ume da bude zabune kad se igra startuje. Nekad je jedan aktivan, nekad drugi, zavisi šta sam u igri namestio. A onda se to promeni kad ponovo pokrenem igru...
Uglavnom treba da ti proradi, samo iskopaj po settingsima razne varijante, eventualno izbriši "personal settings" itd.
Pre starta meča imaš opcije da menjaš komande, pa vidi i tu.

(i takodje da li je dobro uštekan gamepad u usb..imao sam i takvu situaciju).
 
Aktivirano ti je nešto drugo od kontrola trenutno (ako si kačio neki drugi gamepad npr, ili tastatura).

Ja imam f310 i f710, pa ako su oba prikačena ume da bude zabune kad se igra startuje. Nekad je jedan aktivan, nekad drugi, zavisi šta sam u igri namestio. A onda se to promeni kad ponovo pokrenem igru...
Uglavnom treba da ti proradi, samo iskopaj po settingsima razne varijante, eventualno izbriši "personal settings" itd.
Pre starta meča imaš opcije da menjaš komande, pa vidi i tu.

(i takodje da li je dobro uštekan gamepad u usb..imao sam i takvu situaciju).
Videću danas.. Juče izgubio živce i batalio.. To sa usb sam probao... Na kraju cu celu igru da obrišem.. Samo da ga napravim..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
pozdrav, da li moze neko da mi pojasni. Trreba mi info za fifu 20. Ulogujem se na origin i nemam opciju za kupovinu FIFE 20. govorim o 20 ne o 21. Kako da igram ako ne mogu da kupim, nudi mi eaplay neki za 4e mesecno...
 
To.. Ea play 3.99e mesečno..

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno