Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Pa da li si na scryptu mogao sa 7850 da dodjes na 85% hasha 280X?
 
Da li su hw zahtevi isti kao i za obican scrypt? Tj ako je neki rig sa 4 karte zahtevao 4 gb rama (Win 7), da li ce to biti isto i sa NS?
I da li je potrosnja/grejanje isto kao i na obicnom scryptu?
 
Kopa li neko na coinotronu? Pustio sam jedan rig pre 15 min i jos mi ne prikazuje brzinu.
 
Da li su hw zahtevi isti kao i za obican scrypt? Tj ako je neki rig sa 4 karte zahtevao 4 gb rama (Win 7), da li ce to biti isto i sa NS?
I da li je potrosnja/grejanje isto kao i na obicnom scryptu?

Zahtevi su jako niski, mislim da ce ti 4Gb rama raditi za 280x...potrosnja kao fresh algo (za sada), grejanje oko 55-60 steoeni
 
Ja znam da ce dump vrlo brzo ima da pokupujem sto vise, bilo je nekih blokova sa veoma cudnim vrijednostima, ko je njih uhvatio mogao je slobodno da kaze moji dani kopanja su gotovi, sad kupujem 2 palme, ostrvo i ribicu :)
Uglavnom, ja znam da danas kopam sa nekoliko procesora vise nego juce sa 9 280X kartica na scrypt toliko o isplativosti, a tek kartice eh. Bice i meni palma ako nist bar u saksiji:)
 
Poslednja izmena:
ili dump ili diff puno gore ali postoji i treca mogucnost da se profitabilnost drugih novcica izravna sa FTC-om sto se znalo desavati u proslosti i meni iskreno to deluje kao najmogucnija varijanta :)

cek hoces da kazes da procesori vise kopaju od kartica?
 
Poslednja izmena:
Neka postavi neko .bin fajl napravljen sa 13.12 drajverima za R9 270 (x)
 
Sa 13.12 nece ni da rade karte dok se ne instalira 13.11 da bi se napravio bin ;)
 
Evo postavicu ja za 280x
 

Prilozi

  • neoscrypt140909Tahitigmgc16384w48l4.7z
    103.6 KB · Pregleda: 133
radi li sa tim binom na 13.12 ?
 
Diff 2.2.... Kada se samo setim da sam kopao FTC oko mesec i po,a pritom je dif bio oko 200, muka me uhvati.
Jel uspeo neko da konfigurise neoscrypt miner na Smos linux?
 
stavi i bat, da li može ovaj bat i na 7950?
TC komanda kolko vidim u ovaj cgminer 3.7.7b neo neradi?
 
podmetnu sam bin i na 7950 i na 280x ali neće da ga prihvati uvek pravi novi pod nezivom neoscrypt140909Tahitigmgc4096w48l4.bin
 
ja sam na 270 i 270x namestio da radi, ali bacaju od 36-40 kh/s...cini mi se da moze jos to gore ili gresim?!
Kome bacaju HW greske neka proba da smanji worksize na 16 ili 32, meni preko toga nece da rade...bacaju hw...
FX8350 na 4200 mhs baca 19 kh/s...
drajveri 13.12 za grafike...
 
Pa jeste brisali stare bin fajlove ? Evo ga moj bat file : cgminer.exe --neoscrypt -I 14 --worksize 48 -g 1 -o stratum+tcp://coinotron.com:3337 -u user -p x
 
cek, ovo moze procesorima ?
 
podmetnu sam bin i na 7950 i na 280x ali neće da ga prihvati uvek pravi novi pod nezivom neoscrypt140909Tahitigmgc4096w48l4.bin

izbrisao bin ali nepomaže uvek pravi novi pod drugim imenom mislim da je TC problem ali neznam kako da ga podseim
 
Nazad
Vrh Dno