Šta je novo?

Fan kontroler

2 takva su mi stigla prosle nedelje, zasad sam vrlo zadovoljan, lepo izgledaju, pistanje pri pritisku je malo iritantno ali moze se iskljuciti, veoma su flexibilni sto se tice podesavanja ventilatora, svaki moze pojedinacno da se namesti da menja brzinu automatski ili manuelno, dolazi sa rezervnim senzorima za toplotu u slucaju da neki neradi, postoji opcija alarma koji se aktivira na odredjenoj temperaturi koja se isto podesava za svaki ventilator ponaosob, svi senzori toplote i konekcije za ventilatore (3pin i 4pin) su obelezene tako da nema zabune gde sta treba da ide. Sve u svemu, kvalitetan proizvod po pristojnoj ceni, neznam sta bi vise hteo od fan controlera. Jedino da moze jos boje da menja...
 
Tako su meni rekli u E*** za Kaze server. Na kraju ce mi ga drugar doneti iz Nemacke dok ovi nisu dobili jos uvek, lazu ljude bezveze.
 
Nazad
Vrh Dno