Šta je novo?

falcon FGM 750W

Zorkos

Cenjen
Učlanjen(a)
15.01.2012
Poruke
127
Poena
170
ukratko da li je tako lose...?
kupio sam ga za 3800, kao outlet u Tehnomaniji, sa godinu garanceije, da bi preventivno zamenio LC Power 600W koji je kod mene 10 godina. Kad sam dosao kuci video sam sve samo lose kritike.
trenutno nemam GPU (imam 2400G) ali planiram da uzmem neku niskobudzetnu 1660...
 
Meni se gasio racunar sa nekim falcion napajanjem, kako sam zamenio, vise nisam imao problema, nije ni bilo staro, oko godinu dana
 
ukratko da li je tako lose...?
Otprilike jeste.
Kad god vidim neko napajanje, a da je iole jače, mada to Falcon ima više 500w, a realnih možda 400w, poveća šansa je da je Falcon.
Radiće ono, mada outlet+tehnomanija+napajanje ne uliva poverenje u kvalitet i stabilnost. Sva je šansa da je u globalu bolje to LC od pre 10 godina.
 
Imao sam ga oko godinu dana. Nikakvih problema. Gurao i5 10400f i grafike 1060/3070. Zamerka je rgb koji se ne može isključiti i prevelika buka jer ventilator uvek vrti na maksikumu, zato je i zamenjen. Voltaže su bile uvek uredne.
 
Imao sam ga oko godinu dana. Nikakvih problema. Gurao i5 10400f i grafike 1060/3070. Zamerka je rgb koji se ne može isključiti i prevelika buka jer ventilator uvek vrti na maksikumu, zato je i zamenjen. Voltaže su bile uvek uredne.
kako moze da se proveri voltaza?!
najvise me zbunjuju ovako dijametralno razlicita misljenja,
 
Voltmetrom/multimetrom. važno je da ostaje stabilna (+/- 5% ili manje) na leru i pod punim opterečenjem na svakoj grani. Bolja napajanje imaju kontrolere za više grana za svaki napon a jeftinija vuku sa istih.
 
Nazad
Vrh Dno