Šta je novo?

Expanse [EXP] (ethash)

U 10h kad sam se priključio kopanju EXP-a na suprnovi 4 workera i diff 18 sada ~190 workera i diff ~80 :p
Kopaću do diff 100 i vraćam se na ETH.... što je sigurno, sigurno je ;)
 
za sad ne, kako bese posle koliko je shift izasao na menjacnicu, otvarac teme na bct ima dosta poruka pa mozda koin i zivne malo? misslim ne bude bunar posle izlaska na prvu menjacnicu, mozda tek posle druge :p
 
Ovo treba probavat na 4-5x vecoj ceni shift-a bas zbog ogromog premine-a i male kolicine koja se minuje... a nadam se da tim iza Frank-a zna da pump/dumpuje ;)

Generalno i shift i ovaj coin imaju sanse jer su novi, izgleda vise naklonjeni zajednici nego ethereum koji je totalno odbojan, takodje kod ovih coin-a igra se druga taktika a to je "velik" premine i kratko vreme POW-a, nakon toga POS tako da ko god ima vecu kolicinu istog moze nakon POW-a odma krenuti sa manipulacijom cene
 
Poslednja izmena:
pu jbt al ga nabise na brzaka (diff)

evo malo komandi

web3.fromWei(exp.getBalance(exp.coinbase))
admin.nodeInfo
admin.peers
exp.blockNumber
exp.accounts
 
jel kopa neko na pulu???
 
da, jer je sigurnije napravili su ******stinu sa nodovima
 
da, jer je sigurnije napravili su ******stinu sa nodovima

ok, eto i ja kasnim, bio na poslu, pa lego da odmaram nisam imao moc da se zezam ali u sustini da sam znao da ima pool pustio bih odmah...

menjacnica za sada ???
 
Sto ste dosadni sa berzom, misli da su balkanci jedini koji na bitcointalku svakih 5min spominju istu.....

Franko vec ima coin dva iza sebe i dalje zivi i podrzava ga... ovo sranjce ima 11M premine-a sta mislite da ce vas instamine biti bezvredan :d
 
Puce Suprnova?!

Da

zadnji blok je 11712 da ovi sto kopaju sami sa sobom da znaju sledeci put :)

kod solo kopanja morate proveravat na kom ste bloku... vecina tu pravi gresku, nekad se wallet zaglupi, blockchain forkuje i obican restart wallet-a pomaze uglavnom
 
Poslednja izmena:
samo nastavi sa kopanje i seti se kako je ETH-u cena explodirala
 
Koliko je eth bio u pocetku, i shift je u bunaru, sad sta kopati, jos malo.izlazi.i jos jedan
 
Poslednja izmena:
Ja se ispucao na 0.00025 do 0.00017 a sinoc sam pokusao da stvorim paniku na berzi jer sam spicao 200 komada skroz berzu ali mi nije uspelo neko je uletio da brani i nije uspela panika, ali dobro za jedan dan pola BTC-a

Generalno krenuo je pump dump je sam isao pre na paniku zbog instaminea velikog prvog dana, ali...
 
Poslednja izmena:
to se zove pilicarski pump, genijalac vise o tome zna 100% :d
 
kako to bez mene :p
sto nerece pa zajedno da delamo, znaci sve si rasprodao, pa kupovina posle ili?
ja imam oko 1000 pa razmisljam da li da prodam
 
Poslednja izmena:
kako to bez mene :p
sto nerece pa zajedno da delamo, znaci sve si rasprodao, pa kupovina posle ili?
ja imam oko 1000 pa razmisljam da li da prodam

Pa neznam sad je pump pa gledaj berzu... ja sam dumpovao 50% pa sam bio alav ocekivao da kupim za 0.00005 ali nista corak :) pa su me sad pregazili
 
koliko mu treba da legne na bleutrade, tu ga prodavaste?
 
Nazad
Vrh Dno