Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Kako namestiti da mi npr. prva dva reda (gde piše neki naslov) ostaju na vrhu dok ostalo prolazi "ispod" dok se skroluje.
Ako ste razumeli šta sam mislio.
Kako namestiti da mi npr. prva dva reda (gde piše neki naslov) ostaju na vrhu dok ostalo prolazi "ispod" dok se skroluje.
Ako ste razumeli šta sam mislio.