Šta je novo?

Excel pitanje

  • Začetnik teme Začetnik teme Grobar
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Grobar

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2001
Poruke
466
Poena
619
Kako namestiti da mi npr. prva dva reda (gde piše neki naslov) ostaju na vrhu dok ostalo prolazi "ispod" dok se skroluje.
Ako ste razumeli šta sam mislio.
 
Grobar je napisao(la):
Kako namestiti da mi npr. prva dva reda (gde piše neki naslov) ostaju na vrhu dok ostalo prolazi "ispod" dok se skroluje.
Ako ste razumeli šta sam mislio.

Može i da klikneš ispod tog naslova pa Windows > split.
 
Nazad
Vrh Dno