Šta je novo?

Everspace 2

^
Izgleda da nije.Ja sam celo vreme mislio da igram v1.0 verziju,dok malopre nije izasao update od 18GB.Dobro pa nisam daleko odmakao,kakva sprdnja.
 
1681898722563.png
Pa sta znam, nekako mi to nije to to. Igrao sam do iznemoglosti Freespace 1/2 kao i Freelancer. Ovo me jednostavno ne vuce da igram dalje. Borba mi nekako nije legla, sve je freneticno, nemam ni sam pojma. Krenem da igram, smori me nakon 15 min onda opicim jednu partiju Deep Rock Galactic i zaglavim tamo par sati :LOL:
 
@vladat1
Ja mislim na Game Pass,sinoc je izasla konacna verzija.
 
Ovaj novi peč je doneo i restrikcije u vidu korišćenja legendarne opreme. Za sada mogu da se koriste samo dve.

20230420092921_1.jpg
 
Pa sta znam, nekako mi to nije to to. Igrao sam do iznemoglosti Freespace 1/2 kao i Freelancer. Ovo me jednostavno ne vuce da igram dalje. Borba mi nekako nije legla, sve je freneticno, nemam ni sam pojma. Krenem da igram, smori me nakon 15 min onda opicim jednu partiju Deep Rock Galactic i zaglavim tamo par sati :LOL:
Meni smeta što su je suviše zakomplikovali i nabaci gomilu raznobojnih kvadratića na sve strane. Pogotovo mi smeta konstantan loot u svemiru. Ne zanima me da prilazim random objektima i pritiskam F. U ovakvim igrama se na to izgubi mnogo više vremena nego u FPS.

Game developeri ne razumeju da postoji neka lepota i privlačnost u jednostavnosti. Svi se trude da naprave što kompleksniju igru a zaboravljaju da ljudi imaju sve manje vremena. Da su izbacili loot sistem, poradili na priči i misijama i upgradove zamenili isključivo kupovinom novog broda, verovatno bih se zalepio za igru. Ovako, krastavac mator sam i nemam vremena kao nekada da mi igra bude kao predmet na fakultetu.
 
Je li još neko primetio da mu Everspace nakon ovog poslednjeg apdejta diže temperaturu grafičke do maksimuma?
 
Je li još neko primetio da mu Everspace nakon ovog poslednjeg apdejta diže temperaturu grafičke do maksimuma?

Nisam, ali sam morao da radim verifikaciju fajlova jer nije hteo da mi radi.
 
Nazad
Vrh Dno