Šta je novo?

Eurolink zakon :) 8800 po ceni 8600 :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedna stvar je pitanje hoce li firma osetiti 100-150e gubitka...druga stvar je to shto bi ispala pometnja: "`de je nestao 8800gt"? Pa bi se verovatno krivica svalila na nekog od radnika, ako bi se nashlo na kog, verovatno bi se njemu oshinulo po dzepu...Neka `fala, necu da zbog mene neko najbe...
 
Totalno ne razumem post ?:trust:

Da sam ja vlasnik, sevali bi otkazi uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Pa kao sto rece covek ispod, moze samo da napravi ****** ljudima koji su sklapali konfiguracije, libo gazdu za tvoje postenje, on gleda svoje pare, trebao je da je vrati "na mala vrata" i da cuti, da posto se vec kix desio, da malo ljudi sazna za to, a ne da dize ovoliku galamu oko svog postenja.
Iako licno ne verujem da ce neko biti kaznjen, treba biti oprezan, jer Nova godina je, i nervoza je veca nego uobicajeno.
A ovo sto se tice da je ne bih uzeo nazad da sam vlasnik EL?
E pa to znaci da bi popizdeo!


A ti kad odes tamo, oni kazu - bice otpusteni oni koji su poslali to greskom,a vi dobijate - jos jednu 8800gt :D:D:D:D:D:D:D salim se...
 
Ma nije hvaljenje. Lood događaj :D treba da se čuje za takve looney stvari, još ako su u našoj zemlji :smash:
Bas zato sam postavio temu, jer se to ne desava svaki dan. :p
Zašto imam osećaj da će ova tema da završi kao ona o pronalaženju mobile :D

Sto se mene tice slobodno moze da se brise, jer neki to shvataju kao da se hvalim, a to mi stvarno nije namera.
 
Da sam ja gazda Eurolink-a ja bi ti zbog poštenja ostavio tu karticu :D
 
NIKAD se ne bih dvoumio. Jedno je da nadjes pare na ulici, na njima ne pise cije su, zadrzao bi ih, ali da nadjes novcanik sa dokumentima, ili u ovom slucaju greska firme koja nam svima izlazi u susret sa dilerskim cenama, dvojba sto bi rekli braca Hrvati nema sta da trazi kod normalnog zdravorazumnog coveka. Koliko puta mi se desilo, nesto kupujem, i dajem recimo 200 din a prodavaca mi vraca 500 din i jos kusur do 1000. Da ne skrenem paznju, to bi islo iz njegovog dzepa, kao sto bi i ovde neko morao iz firme da nadoknadi pogresno prodatu kartu.

Etika je ono sto nas cini civilizovanim.
Mislite o tome.

Bravo, svaka cast. Uz etiku dodao bih i moral. To sto su moralni standardi drustva niski (bar po mom misljenju) nije opravdanje za svakog od nas ponaosob. Ja se bar vodim uvek po svojoj savesti.
 
Pa kao sto rece covek ispod, moze samo da napravi ****** ljudima koji su sklapali konfiguracije, libo gazdu za tvoje postenje, on gleda svoje pare, trebao je da je vrati "na mala vrata" i da cuti, da posto se vec kix desio, da malo ljudi sazna za to, a ne da dize ovoliku galamu oko svog postenja.
Iako licno ne verujem da ce neko biti kaznjen, treba biti oprezan, jer Nova godina je, i nervoza je veca nego uobicajeno.
A ovo sto se tice da je ne bih uzeo nazad da sam vlasnik EL?
E pa to znaci da bi popizdeo!

krastavac. nije to nikakva galama oko mog postenja...
Ne bi isao u bg na "mala vrata" da trazim ko je pogresio (niti imam vremena, ni auto), nego cu im poslati City Express-om. Ionako ce oni znati ko je poslao, a nadam se da taj sto je poslato nece na*jebati zbog toga, nije to neznam kakva greska i bice ispravljena.


Evo sad cu da napisem pm moderatorima koji su online da brisu temu...
 
Jedna stvar je pitanje hoce li firma osetiti 100-150e gubitka...druga stvar je to shto bi ispala pometnja: "`de je nestao 8800gt"? Pa bi se verovatno krivica svalila na nekog od radnika, ako bi se nashlo na kog, verovatno bi se njemu oshinulo po dzepu...Neka `fala, necu da zbog mene neko najbe...
When you put it that way, tako bih i ja vratio. Znam kolika je servisersko-sklapačka muka i mizerna plata. Ali me za domaće gazde male privrednike apsolutno zabole.
 
Nije ovo hvaljenje, ne volim da se hvalim... :trust: To je uzbudjenje. :d Videti ocima tu kartu koju cekam par nedelja (cekam Palit)... :d
Ako smatrate da je to hvaljenje slobodno brisite temu, jer stvarno nisam imao nameru da se hvalim. :smash:

U svakom slucaju svaka cast na postenju :wave:
 
Ja isto pozdravljam ovaj posten gest,jer bi se verovatno slomilo na ledjima nekog zaposlenog!
Samo da dam primer,moja zena je pre par godina imala na kraju dana manjak od 20000 din u blagajni(banka),posle svih mogucih provera sistema,ostalo joj je jedino da zove 12 klijenata kojima je taj dan isplatila kredit,posle par poziva i bez mnogo nade u postenje naseg naroda,javila se zena koja je rekla da je kod prijateljice i da nije brojala pare ali ce to uraditi cim dodje kuci,zena se kasnije javila i rekla da su pare kod nje i da ce ih sutra doneti,pritom se silno izvinjavala,kada je donela novac nije htela ni poklon da uzme, koji joj je moja zena kupila!
Manjak od tih 20000 din nam ne bi nikako prijao za kucni budzet,ali eto ima postenih ljudi koji smatraju da se postenje isplati,makar po onoj "Da se dobro dobrim vraca!",ili gora varijanta "Oteto prokleto!";)
 
Jeste postenje stvar kojom covek treba da se ponosi. Imam i ja samo reci hvale za istu firmu...meni su poslali neispravan hdd verovatno u city expressu bacali itd, vratio sam disk dobio nov bez reci ali. uvek ima ali...prvo sto sam narucio od njih je komp za brata i dobio sve sto sam trazio ali bez Asus kucista, umesto njega neki china town sljam, razlika u ceni 15e ali me ubedili da nisu imali i da su postojale razlike u ceni tako da smo dosli na istu cifru. Ne ljutim se jer smatram da su ozbiljna firma ali gde ima dobrih ima i losih strana. Svaka cast Eurolink-u sto su nam omogucili da kupujemo jeftinije a i posle svega mislim da su definitivno najozbiljnija firma kod nas. Pozdrav svima:)
 
Vidim svako je pozdravio ovaj Markov gest-i posle kazu nema dobrih ljudi na forumu! Svaka cast svima a posebno Marku :wave:
 
Veoma fin gest od tebe, samo se treba staviti u njegovu situaciju (osobe koja je zeznula stvar), ako nista onda barem na 5min.
Jer nije to buvljak nego ozbiljna firma, pa ce i da veoma brzo skontaju ko je (ne)sretnik!!:wall:
 
Jesi li vratio kartu? Sta su ti rekli?? Bash me zanima.... :0
 
lepo od tebe ali bi od njih bilo lepo recimo da sad umesto 8600GT kad vratis 8800GT daju ti recimo 3850 to je taman sredina izmedju te dve.
To bi bila lepa nagrada za tvoje postenje
svaka cast na gestu
 
Znaš kad bi je ja vratio...NIKAD :D
 
Poslednja izmena:
Ma pazi: poon mi qr** lažnih moralista ;)

Zato sam i napisao što napisah,a dečku svaka čast. :)
 
Samo oni koji ga ne poznaju...ma on je jedna maza:p
 
maza :d
 
Poslednja izmena:
Aha, vratio je, sigurno :beat:, pa pogledaj mu "Moja Mašina". Kao prica da kupuje 8600GT, a u Moja Masina stoji 8800GT uskoro. A i ko ce nam potvrditi da je zaista vratio. Ja kao neverni Toma sumnjam da je išta od ovoga istina :D.

Dobro si video, pise uskoro 8800gt. :eyebrows: Cekam Palit 8800gt. :smoke:
A ova 8600gt je za drugi komp....
Nisam je danas vratio, nisam imao vremena (predavanja i dr.), evo je pored mene u kutiji, sutra ujutro je saljem. :wave:
 
Ček da ti pusim adresu na PM i očekuj 8600 ubrzo:D
 
U svakom slucaju ovo se ne vidja cesto, svaka cast :wave:
 
Bih vratio, meni su vratili.
Letos sam radio sam u lokalu, skoro po ceo dan, dve nedelje, umor je učinio svoje, dam liku računar, naplatim skoro po nabavnoj ceni, setim se tek posle par sati šta sam uradio, nazovem čoveka, stvar takva i takva, dođe, doplati i spase me propasti.

Zbog toga, ja MORAM da budem strait prema drugima, krastavac.

Svaka čas' za poštenje:)
 
Svaka chast na poshtenju, verujem da bih vratio ali lako je da pricham sad kad nisam u iskushenju! :D Mozda bi druga pricha bila da sam dobio 8800GT...

Poshtenje bi trebalo da se podrazumeva i da se ne ochekuje neka nagrada ali voleo bih da Marka nagrade jednom 8800GT jer je zaista neochekivano na ovim prostorima tako neshto...

I ne mislim da je ova tema hvaljenje i smatram da ne treba da se brishe - neka stoji kao primer :)

Pozdrav Marku!
 
Mozda neko chita ovo iz Eurolinka. Mozda je dobijes kao novogodisnji gift kao najposteniji kupac u Eurolinku od osnivanja !

lol
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno