Šta je novo?

Euroliga fantasy league

Ovaj aj mene tupavog malo prosvetlite, o cemu se ovde radi?
Vidim najave za te fantazi lige vec godinama, eno Kuzma i Luka isto pominju neku ligu.
Nešto poput premier fantazi lige ali dosta lakše jer je automatski manja baza igrača i time olakšava lakše sastavljanje timova.. imaš određen broj bodova na startu i njih trošiš na sastavljene ekipe.. da ne bih trošio reči previše evo linka pa se upoznaj https://euroleaguefantasy.euroleagu...how-to-play-euroleague-fantasy-challenge/6510
odlična razbibriga uz koju će ti EL biti još zanimljivija, probaj pa igraj dok ne izgubiš živce 😁
 
da se nadovežem na prethodni post.. prva petorka i 6. igrač ti donose pun broj indeksnih poena dok klupa polovinu postignutih.. trener ti donosi od -20 do +20 (čini mi se) u zavisnosti da li je ekipa pobedila/izgubila i sa kojom razlikom.. dosta ljudi "nabudži" prvu petorku i 6. igrača dok im je ostatak klupe sastavljen od jeftinih igrača koji uglavnom i ne igraju.. ja se trudim da srazmerno rasporedim igrače.. i uvek gledaj (ako se eventualno odlučiš da probaš) da ti komplet početna petorka igra prvi dan i u slučaju da neko podbaci, posle završenog prvog dana, ubaciš nekog sa klupe umesto njega.. kapiten ti donosi dupliran broj indeksnih poena..
 
Hvala na objašnjenju.
Au brate mili, svrbe me prsti, nekad asma igrao malo više Menager pa onda ono što Nordeus napravio, zaboravih ime.
 
Iz mog ugla gledano, treba imati debele živce, naročito ako si u privatnoj ligi gde takmičarski duh dolazi do izražaja :) ovo je bolje od menadžera veruj mi, možda će ti biti par kola potrebno da se uhodaš.. prošle godine su izdominirali Vezenkov i Lesor, a ja ih iz inata nikad nisam svrstavao u tim.. maxbet ima svoju ligu i posle svakog kola se dele novčane nagrade..
 
Igra li ko fantasy? Koliko ste bodova ima nakon prvog kola?
 
Igra se, imamo ligu. Ja sam konkretno imao 54 u poslednjem kolu.
 
ukoliko neko zeli moze da isproba chrome extenziju koju sam napravio za fantasy, olaksava par sitnica prilikom biranja tima: EFChallange Tools
 
Nazad
Vrh Dno