Šta je novo?

Euro Truck Simulator-voznja kamiona po evropi

Ja je takodje probao na nemackom.Nisam bas nesto posebno odusevljen,igrao sam sve 18 WoS,mnogo je nekako mrtva igra,losa atmosfera itd.I dalje je AI uzas.Grafika tu i tamo.Imao sam najgore glicheve dok nisam odvrnuo AA 4x.Malo puteva ima u igri,nema magistralnih,samo auto-putevi.
 
Ja je takodje probao na nemackom.Nisam bas nesto posebno odusevljen,igrao sam sve 18 WoS,mnogo je nekako mrtva igra,losa atmosfera itd.I dalje je AI uzas.Grafika tu i tamo.Imao sam najgore glicheve dok nisam odvrnuo AA 4x.Malo puteva ima u igri,nema magistralnih,samo auto-putevi.
ukusi su razliciti ja sam ovom odushevljen ;) pazi ima dosta puteva i gradova ali treba da se otkljucaju :) i dojiaju se neke titule ali se na Švabskom pa nerazumem

Ko pravi te mape, neko kod nas ili autori igre?

Te likove sam video na SK forumu tj. sve prave nashi ovo ce biti jako zanimljvo kad se sve razradi prave i kamione itd. itd
 
Ja sam skontao te titule kao dozvole za duzu relaciju i nove kamione.Cekam englesku verziju tj. srpsku ako ce biti prevedena stvarno.Za promenu,nije lose.Mozda sam i previse popljuvao.Citao sam na oficijalnom sajtu da je samo deo tima CSC software-a radio ovu igru zbog veoma tankog budzeta.
 
Evo i ja probao srpski mod.Dobro je,vidim da se sprema patch za ispravljanje moda.Ima na netu par modovanih mapa,jeli probao neko?
 
meni je drugo sve skinuo proba cu sutra pa javljam
 
Poslednja izmena:
Ima modovana mapa u nemackoj sa magistralnim putevima,to je ono sto nedostaje u igri.To je sa onog sajta truckpol ili kako vec.
 
Cisto da kazem da je pre par dana izasla engleska verzija.
 
ja imam englesku, igra je bruka za prolazenje vremena, jedva cekam srpsku mapu, i englesku sa sve podvodnim tunelom
 
Isprobao sam i ja englesku verziju, igra je super, privlačnija mi je od 18WOS-a. Ako neko odradi još i mapu Balkana biće zakon ;)
 
i ja sad igram englesku verziju :) jes da ne radi srpski ali dobro engleski je odlican
 
Ja se nisam nesto zezao sa modovanjem.Cekam mapu balkana :D
 
није ми јасно око модова, има ли или нема балкана?
 
Prava je steta sto sa G25 volanom brzine ne mogu da se menjaju sa H menjacem i sto ne podrzava kvacilo, jedino je volan u funkciji...
 
Stavio sam mp3 pesme u onaj music folder ali nemam pojma kako se pustaju u igri, zna li neko?
 
Dali je izasla mapa balkana ili srbije?
nije i izgleda da nece
Prava je steta sto sa G25 volanom brzine ne mogu da se menjaju sa H menjacem i sto ne podrzava kvacilo, jedino je volan u funkciji...
Shteta :( filing bi bio mnogo dobar samo shto imas malo brzina na tom g25 :D :d
Stavio sam mp3 pesme u onaj music folder ali nemam pojma kako se pustaju u igri, zna li neko?
konvertuj u OGG format
:wave:
 
Jel se desava nekome da mu je igra prebrza, tj. da kamion ide 2500km/h? :D Probao sam sva moguca podesavanja, ali kako god okrenem sve je mnogo brzo.
 
^ Instaliraj driver za cpu, tj. dual core. Imas na amd sajtu.
 
Nazad
Vrh Dno