djpaan
Čuven
- Učlanjen(a)
- 16.04.2004
- Poruke
- 997
- Poena
- 665
naime vec izvesno vreme ne mogu da saljem mailove na yahoo adrese, odnosno, proce mi svaka 6... zvao sam eunet, kazu da nije do njih. ajde dobro, mozda je do yahoo. onda ispitam priajtelej i niko nema problema sa yahoo nalozima kada salje mailove... da li neko ima slican problem ili sam ja usalmljen slucaj?
Poz, A
Poz, A