Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
At the current epoch (372) the DAG size is 3.91 GB. 4 GB GPUs are getting obsolete while they still make up a significant amount of Ethash hash rate. Activating this change at epoch 376 (for example) would reduce the DAG size from 3.94 GB to 2.47 GB. With the reduced growth rate, 4 GB GPUs will remain supported for an additional 3+ years.
 
Al je podivljao diff, skoro 3.6 [emoji50]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ima li sanse da ETH predje na POS sledece godine?Tu i tamo pisu da ce mozda pa me zanima ima li neko info?
 
Za dve godine najbrze da potpuno predju na POS.
 
Pa pisao sam ja o tome ima mjesec dana cim su bile poznate specifikacije da ce karta biti izmedju 60-70mhs max

Uz mod biosa moce do 70mhs i to je to razocarenje ili ne uz 256bita i GDDR6 ne moze vise teoretski to je to, slicno baca i RTX 3070 sto je logicno ima istu memoriju i magistralu.
 
Šta je podivljao "Estimated earnings" na Ethermineu?! :smoke:
 
Evo vidi estimated za mesec dana [emoji2957]
5079b5216efc6a1405b1c343d2b40d7e.jpg
 
Bug samo. Dešava se.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Jel zna neko kolki je dev fee na LOL miner?
Znam da Phoenix uzima 0.65 a TRM 1% (na navi kartice)
 
Pozdrav, imam na skoro svim rigovima, u PhoenixMineru mi bacaju po 3.8-4mhs, podigao sam win page filesize na minimum od 25gb, ali mi i dalje slabo bacaju. Kartice su 380, driver 20.4.2
 
Pozdrav, imam na skoro svim rigovima, u PhoenixMineru mi bacaju po 3.8-4mhs, podigao sam win page filesize na minimum od 25gb, ali mi i dalje slabo bacaju. Kartice su 380, driver 20.4.2

Dodaj katricama po koji GB i resices :)
Moras na Linux, ne pratis radnje fabulu
 
Nabavi flesku, skini hive os ili simple mining os ubaci na flesku i cepaj dok jos moze [emoji6]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Jel postoji mogucnost instalacije tog sistema na hard? cini mi se da sam negde procitao da valjda mora bootuje svaki put sa flasha...
 
Netačno. Može lagano na hard. Samo ga prikačiš na komp neki i procedura je ista kao i sa fleškom.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Moze i na hard naravno, samo je fleska prakticnija i manjih dimenzija idealna za rig [emoji846]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno