Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Sad je pitanje dali ce taj callisto vredeti ista :d ljudi su vec dumpovali etc ko je mislio da zaradi :trust:
Po meni, s obzirom na total supply, sigurno ispod 1$, samo ne znam dal' tanko ili debelo ispod.
 
Ja ocekujem jos jedan skok etc pre pravog dumpa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Osecaj... Bilo bi dobro neko sa iskustvom da se ukljuci.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A ako ostane etc na binance-u? Ne bih dobio u tom slučaju?

Mi A1 Tapatalk
 
Mozda navali masa nakon sto vidi ovo na tv?

Sent from my Z5
 
whaleovi kupuju ETC , a raja prodaje masovno jer su se uplasili izgleda . tako barem pisu i komentarisu na calisto kanalu na telegramu ... zanimljivo ce ovo biti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa koje je tvoje misljenje,da ce se raja pokajati ili da je pametna da nece skoka ni biti?
 
Treba ovo držati ja mislim do cena opet ne skoči.
Ovo ne valuta sa mnogo potencijala, pogotovo kad krene da se preliva ETH hashrate na ETC.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ne znam šta da radim, da li da izlazim na 10% minusa ili da ipak čekam bolju cenu?

Mi A1 Tapatalk
 
Ja na minus ne bi izlazio, mora to gore samo strpljivo.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Posle velikih vesti tesko da postoji coin-a koji nije dropovao, zato postoji izraz "sell the news":

ICX - 0.0009100 na sadasnjih 0.0003353, u danu je izgubio skoro ~30%-40% vrednosti
WTC - 0.0038000 na sadasnjih 0.0018000, u danu je izgubio preko 30% vrednosti, dok je odmah posle vesti 28. januara za 15-30 minuta pao sa 0.0038000 na 0.0032000, to je skoro 20%.
VEN - sa 0.00061000 na sadasnjih 0.00042600, odmah posle vesti je zabelezio za 10 minuta pad od 10%, pa je na BMW partnership na kraju konferencije za bukvalno 3 minuta skocio na 0.00062000. Na tih 0.00062000 se zadrzao max ~1 minut, da bi po uklanjanju 50 btc buy wall-a pao za ~30 sekundi 10-15%.

Cisto sumnjam da se ista prica nece desiti i sa ETC, samo ovoliki pad i ovoliki sell wall-ovi (kojih sada nema), govore o nekoj akumulaciji i kratkotrajnom pump-u. Ja cu licno cim budem bio na nuli, ili jako blizu nje, polako unload-ovati stash i sve prebaciti u ICX (31. marta bi trebalo da bude neki veci announcement, a sad gledamo u najnize vrednosti u 2018.-oj za ovaj coin).

Ako Binance podrzi fork, onda ce sigurno biti pump (pogledajte NEO i ONT airdrop).

@drdekzar

Ponekad je pozeljno izaci sa minusom ako vidis priliku za zaradu na drugom coin-u. Problem je sto u 99% slucajeva po izlasku sa minusom, coin iz koga si upravo izasao dobije 10%+ na vrednosti iz nekog nebitnog razloga.
 
Poslednja izmena:
Mogao da padne do 25 ako nastave sa masovnom prodajom :d
 
Nego sta nego ce pasti...mmozda i vise od toga...primer ZCL...a kada ce se vratiti na 30+...pitanje je...
 
Nađoh ovo na twitteru, valjda će uticati na cenu, mada ne znam koliko je tačno..
15197091f685fd5fa07393b624f0fbf3.jpg


Mi A1 Tapatalk
 
Ovo je coinmarketcal.com

Sta mislis da ce uticati na cenu?
 
Ovo je roadmap sa njihovog sajta, znam za to odavno.
Nema tu sa da se vidi osim da se ozbiljno radi na mrezi.
 
Ako nastavi da pada ovo je stvarno mrtvo puvalo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel se oglasila koja menjacnica?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
yobit valjda samo , bitrex objavio da nece podrzati calisto
0f3d48c0ef2e3f5de4e3a6ba3abf5952.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci cena nece puno gore.... A na yobit nebih bas da šaljem vece kolicine etc.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
" Their development team waited until today to contact us, ..." Zasto bas u zadnji cas ? Da li su se nesto preracunali, jer ovo je stvarno smesno i neozbiljno ?!
Kako pada etc, sve su manje sanse da ce doci do ozbiljnijeg skoka do dropa-a, mozda nije los plan da se prebaci etc na wallet i da se dobije calisto, pa da se saceka situacija posle forka kako ce se odvijati. Upravo sto su svi ocekivali da ce cena da ode do x2, x3, mozda se desi obrnuti scenario pa da to bude nakon forka. Nisam vise pametan.
 
Taj scenario sto ti pricas deluje sve realniji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A sta predlazete koji wallet,nis nikad prisustvovao forku ili airdropu?Dovoljno samo ostaviti i gde ce leci taj budjavi Call,na isti wallet?
 
Nazad
Vrh Dno