Šta je novo?

Error (kod) 110

Zuba1970

Znamenit
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruke
2,585
Poena
1,465
Moja oprema  
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Kao sto sam naziv kaze imam problem sa ovom greskom. Imam Samsung Galaxy Tab 2 10.1 koji sam pre nekog vremena rutovao. U medjuvremenu sam uklonio sa tableta "razne stvari" pomocu Titanium backup-a a posto nisam nesto vican verovatno sam uklonio nesto sto nisam smeo pa mi se tokom update-a postojecih aplikacija ili skidanja novih sa Play Store-a javljala ova greska. Vratio tablet na factory reset misleci da ce pomoci ali i dalje je ostao isti problem.
Prvo sam pokusao da se posavetujem sa Google-m :). Isao u podesavanja-menadzer aplikacija-play store pa brisanje kes memorije nije pomoglo. Sklanjao pa ponovo postavljao Google nalog nije pomoglo. Jedino nisam pokusao da reinstaliram OS (negde sam to procitao).
Zvao danas zvanicni servis za Samsung gde mi pominju zamenu osnovne ploce kad je uredjaj rutovan mada sam im napomenuo da sam uradio factory reset. Nisam pametan sta da radim.

Ponavljam nisam vican sa ovim stvarima. Mozda nisam trebao da rutujem tablet. Ali znate kako se kaze posle ****** nema kajanja.:)
 
Odneo na kraju tablet u servis i popravljen. Tako da tema moze pod kljuc.
 
Nazad
Vrh Dno