Interesantno...
Ja imam bas suprotna iskustva od coveka zvanog "Ja" ( i ostalih koji su nezadovoljni). Vrlo jak signal, vibraciju osecam, nikada nisam imao problema sa paljenjem/gasenjem...
Danas mi je ispao iz ruku sa jedno metar i po visine, na zemlju, i nije riknuo kako su neki ljudi svojevremeno izjavljivali u slicnim situacijama.
Jedina primedba koju imam, osim ocigledno standardnog
"sporog" software-a, je to sto su mi se 2-3 puta na ekranu (u mirovanju, tj. ne za vreme razgovora) pojavile neke suvisne kockice. Koje bi nestale posle nekog vremena, bez ikakvog uticaja na rad telefona.
Jedan prodavac mi je rekao da su prvi "tirazi" ovog modela zaista bili problematicni, ali da su svi ti problemi kasnije otklonjeni. Tj. da je sada to prilicno dobar telefon.