Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni su obećali "finansijsku korekciju" i pismeni odgovor poštom, po pitanju naplate HD Maximum OTT. Da nisam ovde pročitao da ljudi imaju problem, ne bih se ni ja žalio SBB-u.
 
O da, i meni je naplacen taj paket... 1800din... Eon van mreze...

Da li neko zna kako restartovati samo EON aplikaciju (bez restarta uredjaja)?
 
Podesavanja > Sistem > Restart aplikacije

Naravno,iz EON podesavanja,ne sistemskih :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Podesavanja > Sistem > Restart aplikacije

Naravno,iz EON podesavanja,ne sistemskih :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Ovo je nemoguce, jer mi zakuca aplikacija...

Znaci treba mi nesto tipa cveno dugme 5sekundi, iz posta iznad...

Probacu kasnije... Hvala
 
Poceo gadno da zakucava,svaki cas restart,prebacen na wifi,par aplikacija instalirano,sta ciniti?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Koji Eon da instaliram na amlogic box,eon apk kaze nije kompatibilna,molim za savet,hvala

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
A ne mogu da nadjem eon smart tv

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Cao svima, da li je neko probao da preko EON box-a pusti neki 4K video sa eksternog harda? Da li EON boxima snage da procesira?
 
Koji Eon da instaliram na amlogic box,eon apk kaze nije kompatibilna,molim za savet,hvala


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Skinuo sam netflix ali mi izbaci error u fazonu "ova verzija netflixa nije podrzana za vas uredjaj" da li postoji nacin kako to resiti?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja sam evo šokiran tom informacijom.
(sakrazam)

Pisano je 158 puta već o tome na ovoj i drugoj Eon temi.... Imaš search pa podrži.
 
Koji Eon da instaliram na amlogic box,eon apk kaze nije kompatibilna,molim za savet,hvala


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Koji box? Ako je box sa ATV os, moze samo eon smart app.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Hvala probam pa javljam[emoji3]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Program uvek odstupa od satnice.
 
Ima li neko da je probao Nvidia Geforcw NOW aplikacija? Odnosno nisam siguran ima li je uopšte za android tv?
Ti bi da igraš GTA V i COD MW 2019 na EON Box-u? :D Tj. da je stream-aš?

Nema od toga ništa, minimum treba 4GB RAM-a i integrisan GPU Intel HD 2000, AMD serije 3000, Nvidia 600 i slične njima. To je za Windows.

A za Android treba ti Nvidia Shield TV BOX. Ništa EON Box ili na telefon od 50€, sad će Indijci da krenu sa tutorijalima....
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Pa ja sam pokrenu na windows na krš laptopu imam neku intergrisanu grafičku i procesor od 1,4 GHz a oni preporučuju mimimum 2,0 GHz. A pokrenuo sam ga i na krš android telefonu, za android telefon jedini zahtev je android verzija 5.00 i na gore. Nemoj da odgovaraš na pitanje ako nisi skroz upućen ili samo želiš da se praviš pametan
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pozdrav, interesuje me da li postoji solucija i kako da povežem EON daljinski sa nekim ANDROID BOX-om?
 
Koji Eon da instaliram na amlogic box,eon apk kaze nije kompatibilna,molim za savet,hvala


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Imas da instaliras eon smart aplikaciju samo skines apk ja koristim amlogic x2 radi odlicno ..bez da trazis po nekim automatizovanim programima kao aptoide tv koji moguce sadrze i viruse..Kada su na cnet hakeri postavili trojan sta je tek sa ovim drugim programima i stranicama
 
Probao sam nece,kaze da nije kompatibilna apk

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja imam paket kod kojeg mi nije omogućeno korišćenje smart tv eon. Znači li da ni ovaj neće da radi?

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Menjaj paket ili menjaj "box" :p
Ili nauči da koristiš search pa nađi informaciju o privremenom rešenju za problem "mobilna app na kinez boxu".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno