Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigao mi je EON. U osnovi sasvim ok uređaj, moj primerak je dosta kvalitetno odrađen, tj. ne škripi daljinski i sam uređaj ne secka i ne zaglavljuje se. Videćemo. Sviđa mi se Android TV, samim tim mi je već isplativo što sam ga uzeo.

U sustini ovaj box je namenjen ne samo za gledanje EON-a nego i za druge stvari. KODI,youtube...itd. e tu krece problem. Dok je box "cist" sve radi super
cim ga malo "zaposlis" on krene da blokira...e tu je problem. Inace ovako dok nista ne "cackas" sve radi super.
Zato i nece nista da ubace u play store jer vide da nista ne moze da radi :D
 
Ja imam acestream, vlc player, kodi i yt od app koje sam ja instalirao. Plus one sto su vec bile na njemu. Smart box je u pitanju.
Uredjaj je podesen na 4k. Eon na 1080i. Kada gledam tekmu, radi minut i onda u milisekundi se oseti pad frejma. Kao mali lag. Jako mali. Ali ume da bude dosta iritantan.
Sta moze da ga muci? Drugi hdmi cu pokusati danas popodne. Ali sta jos moze da bude problem?
 
Koja je svrha podesavati box na 4k a eon app na 1080i?
Podesi sve na 1080p
 
Znam, ali iz nekog razloga mi najlosije radi.
Najveci pad frejma s vremena na vreme.
 
Ono sto sam primetio posle update-a app da vise nemam prekidanje zvuka...konkretno na CineStar HD Premiere kanalima...desavalo mi se i na ostalima.
Sad zvuk radi bez ikakvog prekidanja.Nisam hteo odmah da komentarisem da sacekam da vidim ali evo od kako je update bio sve radi kako treba.
 
И треба да је укину, слободно, који су је ку@ац правили ако ће на крају да санкционишу све клијенте и ограничавају их на њихове мреже. Ја отворено кажем, имам Тотал ТВ услугу али ми је кући телекомов интернет, значи мене гарант чека блокада уређаја. Се@ем се у њих ако ће да се иживљавају над нама и да нас присиљавају. Ма има да одјавим и Тотал ТВ и лепо пређем на бокс4 кад су већ незасити. Ћераћемо се ми. Нећу да дозволим да ме шљамови јебавају и присиљавају на нешто кад ваљда свако од нас има право избора.

А ти прекини да браниш СББ, ниси им ти адвокат. Или си можда умислио да јеси?!
Ja sam zadovoljan sa SBB kompletnom uslugom
3c309e761eea44ca8b84f7b8492bf8e3.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
^ Ja se nadam da gazde SBB-a prate svoje zaposlene po forumu, ovaj covek je zasluzio 10% na platu... Ne znam koji put kacis isti post i istu sliku...
 
Meni danas doneše novi Eon box jer je stari počeo da se resetuje i gasi bez razloga.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Није лепо да качиш слику чоколаде коју не намераваш да поделиш са другарима форумашима. ;-)
 
Da li je neko voljan da postuje novu app 3.1.5 jer mi se box splaza dva dana od kako se pojavila a nikako da je instalira?
 
Da li je neko voljan da postuje novu app 3.1.5 jer mi se box splaza dva dana od kako se pojavila a nikako da je instalira?
Jel moze to nekako da se izvuce iz box-a?

I meni treba ova nova da je stavim na drugi box da je probam posto me ova stara zeza cas radi cas ne radi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Može, neki file manager (preferiram total commander), installed application i kopiraš na internu memoriju ili usb.
 
Uzeo sam SAMSUNG UE43NU7092UXXH, pa me zanima koje su najbolje postavke za eon box da dobijem najbolju sliku?
 
^ Ja se nadam da gazde SBB-a prate svoje zaposlene po forumu, ovaj covek je zasluzio 10% na platu... Ne znam koji put kacis isti post i istu sliku...
Prosta stvar, plaćam eon premium, znam šta sam potpisao, 99%toga su ispunili. Eon box kod mene radi odlično, sve što mi treba od gledanja TV radi dobro. Nisam radnik SBB nego korisnik. A čokolada je baš bila dobra, nekoliko ukusa. Znam samo da mi pored ovog boxa Smart TV nije potreban. Ali sad je skoro svaki Smart,pa to više i nema veze.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Prosta stvar, plaćam eon premium, znam šta sam potpisao, 99%toga su ispunili. Eon box kod mene radi odlično, sve što mi treba od gledanja TV radi dobro. Nisam radnik SBB nego korisnik. A čokolada je baš bila dobra, nekoliko ukusa. Znam samo da mi pored ovog boxa Smart TV nije potreban. Ali sad je skoro svaki Smart,pa to više i nema veze.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Imas slike cokolade dok si je jeo?

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Dešava li se kome da zvuk i slika nisu sinhronizovani kad pustite neku emisiju ispočetka i ima li tome leka?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Na određenim kanalima, da. Za lek ne znam

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Prosta stvar, plaćam eon premium, znam šta sam potpisao, 99%toga su ispunili. Eon box kod mene radi odlično, sve što mi treba od gledanja TV radi dobro. Nisam radnik SBB nego korisnik. A čokolada je baš bila dobra, nekoliko ukusa. Znam samo da mi pored ovog boxa Smart TV nije potreban. Ali sad je skoro svaki Smart,pa to više i nema veze.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

Ispravka- 3000 za gospodina na 10%. Druze EON je supalj koliko je tezak... Odlicno je zamisljen i ima potencijala ali je neispeglan, lose odradjen i daleko je od odlicnog a kamoli savrsenog... Daljinski (koji ste usput procenili na 9000dinara) baguje, non stop ima input lag i wakeup time, a kada sam to prijavio podrsci, dobio sam naprednu koja mi je rekla da znaju za bag, da je to grupni problem rade na resavanju, i od njihove "napredne" podrske sam dobio savet da instaliram https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote&hl=en ne bih li normalno koristio box. Ti si cokoladi prisao isto koliko ja Putinu kad je bio u Srbiji, video sam ga kad mu je avion sletao na aerodrom.

Zadnje dve recenice necu ni da komentarisem koliko su smesne za nekog ko posecuje IT forum i misli da zna nesto o tematici al to je sad neka druga prica.

Imas slike cokolade dok si je jeo?

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

hqdefault.jpg
 
Poslednja izmena:
Da ti nije ukljuceno neko podesavanje na TV tipa motion control ili tako nesto?
 
Poslednja izmena:
Ispravka- 3000 za gospodina na 10%. Druze EON je supalj koliko je tezak... Odlicno je zamisljen i ima potencijala ali je neispeglan, lose odradjen i daleko je od odlicnog a kamoli savrsenog... Daljinski (koji ste usput procenili na 9000dinara) baguje, non stop ima input lag i wakeup time, a kada sam to prijavio podrsci, dobio sam naprednu koja mi je rekla da znaju za bag, da je to grupni problem rade na resavanju, i od njihove "napredne" podrske sam dobio savet da instaliram https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote&hl=en ne bih li normalno koristio box. Ti si cokoladi prisao isto koliko ja Putinu kad je bio u Srbiji, video sam ga kad mu je avion sletao na aerodrom.

Zadnje dve recenice necu ni da komentarisem koliko su smesne za nekog ko posecuje IT forum i misli da zna nesto o tematici al to je sad neka druga prica.



Pogledajte prilog 266375
Čestitam Vam na stručnosti oko poznavanja tematike gledanja TV programa i menjanja kanala.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
[emoji38][emoji1787] Dobar komentar, jesi me zasmejao [emoji106]

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Kako da instaliram aplikacije sa usb fleske na eon box??

Послато са SM-A530F уз помоћ Тапатока
 
Pa prvo sa Play Store instaliraš neki File Manager / File Exporer tip aplikacije sa kojom ćeš da pristupiš sadržaju fleša.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno