Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Sad probao oba, meni isto Edge vs Chrome...
 
Vezano za onaj moj problem na eon smart boxu sto nekad zna da secne tj da ne bude fluidna,tecna slika prilikom npr ispucavanja lopte ili dodavanja samo na nova S na prenosima EURO
(jer npr kad krene ivan ivanovic sve super radi , samo na fudbalu zna da baguje)
sinoc npr super sve kad su igrali Francuzi... a pre toga kad su igrali Hrvati od 6 - katastrofa.
Dakle onda je ocigledno problem izvorni signal , i nacin kako novaS obradjuje te signale koje primaju za te direktne prenose utakmica... i kako ih posle obradjuje ovaj EON smart box.....
cim jedna utakmica nema bagovanja , a kod druge je primetno... Mada meni tu najvise smrdi da neko iz rezije noveS ne radi dobro svoj posao i ne ume da prilagodi taj signal koji prime...
Pa onda ispadne tako da za jednu utakmicu sve super, a za drugu bas i ne. :D
Ne znam ni sam vise sta da mislim ..bas cudna situacija iskreno , ovo nikad ranije u zivotu nisam vidjao. :)
Ovo sve sto kuckam se odnosi dakle na gledanje noveS EURO prvenstva putem DVB-C na EON Smart Boxu u SBB mrezi dakle.
 
Poslednja izmena:
Vezano za onaj moj problem na eon smart boxu sto nekad zna da secne tj da ne bude fluidna,tecna slika prilikom npr ispucavanja lopte ili dodavanja samo na nova S na prenosima EURO
(jer npr kad krene ivan ivanovic sve super radi , samo na fudbalu zna da baguje)
sinoc npr super sve kad su igrali Francuzi... a pre toga kad su igrali Hrvati od 6 - katastrofa.
Dakle onda je ocigledno problem izvorni signal , i nacin kako novaS obradjuje te signale koje primaju za te direktne prenose utakmica... i kako ih posle obradjuje ovaj EON smart box.....
cim jedna utakmica nema bagovanja , a kod druge je primetno... Mada meni tu najvise smrdi da neko iz rezije noveS ne radi dobro svoj posao i ne ume da prilagodi taj signal koji prime...
Pa onda ispadne tako da za jednu utakmicu sve super, a za drugu bas i ne. :D
Ne znam ni sam vise sta da mislim ..bas cudna situacija iskreno , ovo nikad ranije u zivotu nisam vidjao. :)
Ovo sve sto kuckam se odnosi dakle na gledanje noveS EURO prvenstva putem DVB-C na EON Smart Boxu u SBB mrezi dakle.
Jel onako kao da se muljaju(razvlace) boje? Meni se to desava na Eon smart app na Shieldu
 
Dobro vece jedno pitanje koristim eon u inostranstvu(preko naloga iz Sr) na Smart tv-u(sve zakljucano sto vredi od sporta).Da li je moguce koristiti VPN preko rutera i kako?
 
A mene zanima isto što se tiče aplikacije na Androidu? Treba li mi VPN? Dakle neće raditi sa grčkom karticom koju kupim za net recimo.
 
Dajte predlog za neki VPN sa kog radi EON iz inostranstva. Ovaj surfshark vredi znači?
 
Meni surfshark radi odlično. Još jedan mali tip, za one koji imaju pristup nekom bankovnom računu u inostranstvu, preko shoop cashback aplikacije dobijete 70% cashbacka, tako je meni 2 godine pretplate izašlo oko 30e. (bankovni račun je potreban zato što shoop vrši isplate na račun, mislim da Srbija ne može).
 
Meni neka najjeftinija varijanta za to vreme dok sam u Grčkoj. Posle mi ne treba.
 
Jel onako kao da se muljaju(razvlace) boje? Meni se to desava na Eon smart app na Shieldu
problem je izgleda bio do mog LG 4k tv-a..
cim sam ugasio neke dve opcije- real cinema mode i true motion ( obe su po defaultu bile bzvze upaljene)
od tad fudbal leti bez ikakvih problema. :D
 
Vidim da Total TV izbacuje HBO Premium paket (koji uključuje HBO GO) i ostaju damo TV kanali. Ceka li ista sudbina i EON pakete?
 
Izbacuju HBO Premium paket iz ponude?
Pa to nema nikakvog smisla.
 
Mozda je razlog jer HBO Max stize, a sa tim I veca mesecna pretplata, I nece biti dostupan preko operatera.
 
Molio bih da mi se privatnom porukom javi neko ko trenutno koristi EON van mreže, ili planira da ga uzme. Hvala.
 
Mozda je razlog jer HBO Max stize, a sa tim I veca mesecna pretplata, I nece biti dostupan preko operatera.
Vidi to nas ne zanima.
Tipa zaključio sam ugovor na dve godine, gde piše da ću između ostalog za ugovorenu naknadu dobijati i HBO premium paket, Cinemax 1 i 2, HBO Go i td...
Ako se HBO Go gasi, to nije moj problem, neka mi umesto HBO Go obezbede HBO Max pod istim uslovima.
 
Ne uspevam da aktiviram aplikaciju, pojavljuje se poruka "Došlo je do greške" kada dođem do dela sa aktivacionim kodom.
Pokušavam da instaliram aplikaciju za TV na Fire stick 4k iz inostranstva uz pomoć VPN-a i ne verujem da je to inostranstvo problem, jer bez VPN-a ne dozvoljava ni prethodne korake (čim se upali aplikacija kaže da ne može iz inostranstva). Probao sam i prethodne verzije i ista stvar.

Da li je neko imao slično iskustvo i jel ima predlog kako rešiti?
 
Vidi to nas ne zanima.
Tipa zaključio sam ugovor na dve godine, gde piše da ću između ostalog za ugovorenu naknadu dobijati i HBO premium paket, Cinemax 1 i 2, HBO Go i td...
Ako se HBO Go gasi, to nije moj problem, neka mi umesto HBO Go obezbede HBO Max pod istim uslovima.
Negde sam procitao da HBO Max stiže tek 2022.god. A sto se tiče HBO GO, on ostaje dok ne isteknu ugovori sa operaterima. Ali mislim da u nekim državama Max ide i u ponudi operatera, tako da ce biti kao i GO.
 
Negde sam procitao da HBO Max stiže tek 2022.god. A sto se tiče HBO GO, on ostaje dok ne isteknu ugovori sa operaterima. Ali mislim da u nekim državama Max ide i u ponudi operatera, tako da ce biti kao i GO.
Meni u ugovoru piše da ću naredna 24 meseca imati HBO Go, ako ne budem, eto razloga za raskid... Ugovor operatera i HBO me ne zanima, o tome su trebali razmišljati kad su meni ponudili tu uslugu na 24 meseca.
 
Da li postoji mirovanja app za Nvidia shield pro koja ne zauzima Smart TV slot? Kolega na SBB ima eon box i smart tv, pa mu treba za još jedan TV, ranije znam da je ranije nešto moglo sa tim modovanim aplikacijama ali sam prestao da pratim to poodavno.
 
Da li postoji mirovanja app za Nvidia shield pro koja ne zauzima Smart TV slot? Kolega na SBB ima eon box i smart tv, pa mu treba za još jedan TV, ranije znam da je ranije nešto moglo sa tim modovanim aplikacijama ali sam prestao da pratim to poodavno.
Koliko znam ne radi to vise, radilo je na starijim Android TV verzijama, ali mislim da na novijim ne radi, evo ti svakako link od te modovane aplikacije pa probaj, mozda imas srece: https://drive.google.com/file/d/1aGh0QRVRNA503pdTw_d8RAYCgJOEWJfR/view
 
Mobilna aplikacija na Samsung Galaxy Pro tabletu, sve radi ali je slika onako mutnjikava. Probao sam da menjam u podešavanjima na automatski i do 4mbit/s, nema promena.
Net je odličan, 250mbit.
Da li je moguće da mobilna app ima ovako lošu sliku, kao da gledam neki DivX?
 
Da li ima šanse da se instalira eon za mob na Android tv box da ne prikazuje poruku da uređaj nije podržan?
 
Nazad
Vrh Dno