Šta je novo?

Email nalog za vise osoba!

Онда се све враћа на почетак, направи gmail групу, у њу убаци све ловце са њиховим мејловима, камера шаље мејл у групу и он иде свакоме посебно.
 
OK onda, od sledece nedelje cu imati malo više vremena i napravicu im jednu grupu na gmail-u ali je problem sto moracu ja da ih nadjem, trazim ko su pa nihovi emailovi da zatrazim... ali izgleda da je to jedino i najbolje resenje.
Ja sam trazio malo prosle nedelje neke email-servise sta sve imaju i sta nude kada se otvara nalog kod nih!

- Nisam mogao naći neki mail-servis da neko drugi ako saznaje lozinku ili ima lozinku da ta osoba ne može promeniti nikad lozinku ili ta osoba da ne može sama ugasiti taj nalog! Ne znam, nisam našao! Kod svih emai-servisa ako neko zna lozinku ta osoba može promeniti bez problema lozinku i raditi sta god želi sa tim nalogom... :S:

Zato sam resio ovo resenje da im otvorim gmail-grupu ali eto sada se moram ja pozabaviti i pronaci te lovce zbog saznanja nihovih emailova... :whip:
 
Zdravo!
Samo da javim da sam uspeo to što sam i tražio od početka!
Našao opciju " app password " https://www.google.com/landing/2step/
Otvorio sam email-nalog na Gmail i zatražio preko app-a da mi pošalje drugu lozinku. Ta Lozinka ima 16 cifara i mogu da je svi koriste (primanje i slanje emailova) ali ne mogu sa tom lozinkom da promeni ništa u nalogu. A to meni je i bilo potrebno!
Za sada vidim to super funkcjoniše! Nadam se da će tako i ostati!
HVALA svima za pomoć, ideje i sve! :wave:
 
Pa prvi odgovor ti je bio za 2step. [emoji51]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uf ne znam ! Ali dobro je što upravo ovo sam i hteo da im pomognem tako da im napravim samo jedan e-mail nalog i da ga ubacuju u nihove kamere. Posle oni dodaju nihove lične email-adrese ili brisati ili dodati kasnije druge članove kako bi pratili kretanje jedinki itd... Za sada kažu idealno sve rade kamere, dobijaju slike sve OK!
HVALA vam još jednom za pomoć ideje sve!
 
Hehee ne znam jer nisam baš u kontaktu sa njima... Oni postavljaju te kamere uglavnom gde su postavljene hranilice da bi videli šta poseduju u šume i u koje vreme dolaze životinje da se hrane... a postavljaju ove HC-300M kamere na nekim mestima da bi tačno videli da li se noću pojave lovokradice. :wave:
 
Nazad
Vrh Dno