Šta je novo?

Električni bicikli i električni skuteri tema

 
Mislim da je neozbiljno pozivati se na studiju, bez naziva studije, navodjenja u kom je casopisu obavljena studija kako bi se mogla procitati i navodjenja impact faktora tog casopisa. Takodje istrazivac specijalista za kardiovaskularne bolesti zaista uliva poverenje. Za svaki slucaj menjam e-trotinet za bicikli sa linka.
 
Ne treba studija, svaki dan slusam o mrtvima ili izlomljenima na trotinetima. Ne kontam sta je tim ljudima u glavi.
 
Nova studija utvrdila je da su hospitalizacije zbog povreda povezanih sa trotinetima bile brojnije od hospitalizacija zbog povreda na biciklima tokom 2020. godine.

Pa normalno kad se bicikli slabo voze.
 
Ja u Novom Sadu jedva da vidim električni trotinet tokom dana, dok vidim na stotine bicikala.
 
Naravno kad se glupiraju na trotinetima,u mesto da se lepo voze.I biciklisti pogotovu stariji pa jos ne obrazovani rade svasta na putu.
 
Da li se nešto dešava kod nas po pitanju onih nalepnica za trotinete?
 
Da li se nešto dešava kod nas po pitanju onih nalepnica za trotinete?
Zvao sam i pisao sam agenciji za bezbednost u saobraćaju u oktobru. Jok, niko ništa nije znao u tom momentu. Kao ni auto škole kao ni agencije za registraciju vozila. Ne verujem da će to tako brzo.
 
Da tu je jeftinije,ali.Plus postarina,a ovaj sa linka je u mom gradu.I servis je tu.
 
Kao da je moj cale odgovorio :)
 
Kako se zove ona sprava stojis na njemu i ima tri tocka relativno veca..?
 
Zivo me interesuje kako izgleda ta tehnicka dokumentacija, koju verujem da 90% vlasnika nema u tom obliku u kojem oni traze.
 
To bi sve moralo da piše u priručniku koji dođe uz vozilo.
 
Zivo me interesuje kako izgleda ta tehnicka dokumentacija, koju verujem da 90% vlasnika nema u tom obliku u kojem oni traze.
U tome je cela "kvaka" onda mora na ispitivanje i dobijanje atesta, koji se naravno placa.

Mislim da se vise isplati da bacis trotinet nego da to sve poplacas, posto skromnost nije njihova vrlina.
 
@bakara
Na to sam i ja ciljao... verovatno ce da kosta stotinak evrica za te stare koji nemaju "validnu" tehnicku dokumentaciju, što mi za trotinet star 2 godine ne pada na pamet da radim...nek ide u staro gvoždje
 
Ma vozi ga tako kad te zaustave kazi nije moj ukrao sam ga 🤭
 
Pa ova tehnicka dokumentacija valjda moze da se skine sa interneta za modele koji se prodaju u zemlji
 
Ovo se odnosi na el. trotinete i ebicikl konverzije? Pedelec je izuzet ili su i njega obuhvatili?
 
Električni trotineti i bicikli moraju biti registrovani do 15. juna.
Naslov svake vesti pominje i bicikle, znam da je pedelec u EU izjednacen sa obicnim biciklom i da se konverzije tretiraju kao mopedi ali mi ne bi iznenadilo da ove nase lopine svrstaju sve sto ima el motor u istu kategoriju
 
Nazad
Vrh Dno