|bacteria|
Slavan
- Učlanjen(a)
- 23.10.2006
- Poruke
- 516
- Poena
- 319
Gde da trazim (posto nisam u BG poslao bi djevojku) ekran za nokiu 7710 ? - ekran puko...
Znaci neki normalan servis gde nece odrati kada vide djevojku.
ps. koliko bi me to zadovoljstvo odprilike kostalo ?
Znaci neki normalan servis gde nece odrati kada vide djevojku.
ps. koliko bi me to zadovoljstvo odprilike kostalo ?
Poslednja izmena: