Šta je novo?

Eh, taj Commodore 64 danas...

Arthur Morgan

Slavan
Učlanjen(a)
07.10.2007
Poruke
2,661
Poena
465
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 7 7800X3D & NZXT Kraken 240 RGB
Matična ploča
Asus ROG Strix X670E-A gaming WiFi
RAM
32 GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6000Mt/s
GPU
Sapphire 7900XTX Nitro+
Storage
Samsung 980 Pro 500GB + WD SN850 Black 1TB + Kingston KC 3000 1TB + 2TB Lexar NM620
Zvuk
Altec Lansing ATP 3
PSU
Asus ROG Strix 850G
Kućište
Phanteks NV5
Monitor
LG 32GP850-B
Miš & tastatura
ASUS ROG STRIX Scope Red NX TKL Moonlight White & ASUS ROG Strix Impact II Moonlight white
Pristup internetu
  1. Optički internet
...a još smo se mi makljali sa audio kasetama i pritezanjima glave da bi "krčanje" bilo što jasnije, a ne ovako kao Džej Zi Dva dinara druže. :D :D
 
Ih, moduli su bili spas, sa njima je i 1541 izgledao kao moderna sprava koja čita igre za desetak sekundi, a Turbo 250 je bio dostupan na dohvat reset dugmeta. :)
A tek kad sam nabavio Final Cartridge III, to je bila pesma, GUI sa pointerom koji smo šetali džojstikom, freezeri i razna druga čuda, ali dođoše druga vremena i tako sam ja prodao svoj c64 sa dva drajva, da kupim PC, greška zbog koje se kajem i danas. ;)
 
Ti si bio fenseraj Komodorac. :D :D :D
Kad se setim kad sam maznuo kevi šrefciger od šivaće mašine koji je savršeno pogodovao za štelovanje glave kasetofona. :) :)

Nekako su to naši roditelji preživeli. A onda dođe internet preko modema i telefonske linije... :D :D :D
 
Koliko sam bio siroma morao sam da pravim šrafciger od šnalice one crne za kosu i starog flomastera.....
Doduše još uvek sam siroma :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Imao sam c64-4 puta ,1 (90-tih ,zamenila ga a500) ,2 (2.kom sa pijace-1 debeli i 1 tanki,poluispravni-otislo nekome ko zna da brine o njima,poluispravni) i 4( onaj mali jubilarni debeli,ako se to racuna,otislo i to...):(
 
Nazad
Vrh Dno