Šta je novo?

Edge 30 Fusion 8gb ili čekati 12gb

Edge 30 Fusion ili Edge 40?

Slične su cene na KP, šta je bolje pazariti?
 
Po meni bolji Fusion, bolji procesor, ako nista drugo, sve ostalo jako slicno...
 
Ja bi rekao imaju istu vrednost , tako da je bolja kupovina fusion 30 ako je edge 40 skuplji 25%. Što se tiče kupovine na KP , ja radije uzimam u radnji jer mogu preko firme i mislim da je realno lakše ostvariva garancija , mada je to diskutabilno.
 
Kakva je baterija na Fusione, eto posle nekog vremena?
Koliko SoT prosečnog korišćenja izvučete? Čitam da snapdragon 888 i bateriju nisu baš dobri prijatelji.
 
Pa nije sjajna situacija sto se tice baterije, iskreno... Ali izvucem oko 5h SOT, to je maksimum, cesto manje od toga
 
Onda mi je sigurnije na 40 da idem.
Sirova procesorska snaga mi nije toliko bitna, svakako ne igram igrice već browsing, youtube, mreže...
Još dolazim sa Redmi Note 5, pa Note 9S koji su imali po 8.5-9h SOT-a svojevremeno.
 
Ne isključuje ekran iako stoji opcija nakon 30 sekundi neaktivnosti da isključi ekran
 
Onda mi je sigurnije na 40 da idem.
Sirova procesorska snaga mi nije toliko bitna, svakako ne igram igrice već browsing, youtube, mreže...
Još dolazim sa Redmi Note 5, pa Note 9S koji su imali po 8.5-9h SOT-a svojevremeno.

Ova ponuda ?
 
Moto egde 30 fusion kupljen u oktobru 2022.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231122-203943.png
    Screenshot_20231122-203943.png
    84.4 KB · Pregleda: 44
U podesavanjima stoji da se ekran gasi nakon 30 sekundi no i dalje mi ne isključuje ekran nakon neaktivnosti. Netko savjet osim resetiranja na tvorničke postavke
 
Pogledaj da nije na telefonu uključena neka opcija da ne gasi ekran ako gledaš u njega ili slično.
 
Da li se isplati sad Fusion za 300e nov?
Znači realno da ste pročitali celu ovu temu i onda postavili ovakvo pitanje..... Pa ako je prošlog meseca bila odlična kupovina za 400e kako je onda upitno dali je dobra kupovina za 300. Jel ima račun / garanciju?
 
Uzimaj bre slobodno. Ne ujeda a radi k'o Doxa. Ja je posedujem i super je.
 
Jedino što se jako greje kad se puni(imao dva primerka i oba se grejala). Inače telefon je odličan.
 
Greju se i drugi telefoni. Moj iP13 se takođe dosta greje dok se puni a i S21 FE. Sve je to normalno.
 
Ne bih baš rekao, ta Motorola se najviše grejala od svih telefona koje sam imao, a imao sam baš dosta modela.
 
Ipak je 68W da nije do toga koje si koristio punjace za druge telefone?
 
Uvek koristim originalne punjače. Mislim da je SD 888 najveći krivac za grejanje, zajedno sa slabo rešenim sistemom hlađenja.
 
Nazad
Vrh Dno