Šta je novo?

Edge 30 Fusion 8gb ili čekati 12gb

Isto i meni, ne mogu da verujem da mi za 6h dođe od 100% do 30% uz 30ak razgovora i povremeno korišćenje aplikacija.
 
Isto i meni, ne mogu da verujem da mi za 6h dođe od 100% do 30% uz 30ak razgovora i povremeno korišćenje aplikacija.
ja sam sad stavio drugu karticu u F3 poco, skida 10% na sat bez da koristim telefon ili sam upalio ekran 3x na 30 sec. , nema 22% za 2h
 
I meni srče bateriju(dvije kartice) sjecka video pri 4K, stvarno frustirajuce, podrska nikakva, vjerovatno prelazim na drugog proizvodjaca!
 
Meni je neverovatno šta su oni pokušali da urade. Kod nekog verovatno i prođe ta priča, i uvale mu polovan telefon. A verovatno to rade i druge radnje. I posle ljudi kažu da je KP nesigurna kupovina.
Meni je to pokusao da uradi mts hahha. Poslali mi telefon , koji nije bio ni izlozbeni nego koriscen. U kutiji punjac sa vidljivim tragovima koriscenja, samo onako smotan, van svog lwzista, na njemu telefon jedva ga ugurali u kutiju jer nisu nista slozili. Telwfon sav umazan, ma horor, ja kada sam otvorio nisam mogao da verujem, kada to rade ooerateri sta icekivati od manjih prodavnica...
 
Meni je to pokusao da uradi mts hahha. Poslali mi telefon , koji nije bio ni izlozbeni nego koriscen. U kutiji punjac sa vidljivim tragovima koriscenja, samo onako smotan, van svog lwzista, na njemu telefon jedva ga ugurali u kutiju jer nisu nista slozili. Telwfon sav umazan, ma horor, ja kada sam otvorio nisam mogao da verujem, kada to rade ooerateri sta icekivati od manjih prodavnica...
Kako si rešio, jesu li uvažili reklamaciju, zlikovci?
 
@pecavuk

Ma zvao call centar, tu sam najvise popizdeo, javila mi se neka glupaca i kada sam joj objasnio situaciju, ladno me pitala " pa je li radi telefon". Ja joj kazem nije stvar da li radi ili ne, nisam ga ni palio, hocu vakum pakovanje ili raskidam ugovor. Ona ladno opet, " pa ako tel radi ne vidim problem". E tu sam ispalio pa sam je tako iznapusavao, da me je sada sramota sta sam sve izgovorio. Na kraju sam joj rekao da slobodno aktivira klauzulu o raskidu ugovora u okviru 14 dana i da su pijacarska firma...
Ja spakovao telefon i krenuo do poslovnice da raskinem ugovor i da im vratim telefon kada me zove zena sa kojom sam pregovarao oko uslova. Ubedjivala me je pola sata da ne raskidam ugovor, da ce sigurno ona licno nadgledati da se posalje nov telefon, ja vec bio stigao u poslovnicu i znam seficu poslovnice , uglavnom isle su na foru da ovoj zeni iz centrale to utice na platu bal bla, sta me kosta da sacekam par dana, pogresili iz magacina...
Ajde ja sacekam tu dva tri dana i stvarno dodje nov telefon u vakum pakovanju..
Uglavnom nista nisu ozbiljniji ni operateri, citao sam negde na temama da je neko slixno iskustvo imao i za A1,sve je to banda koja zavrce korisnike gde god moze. Daj boze da udje u pricu i SBB, da bas dobiju zestoku konkurenciju.
 
Odlična je aplikacija. Jednostavnija za upotrebu.
 
Ima li zakrpa za oktobar i da li ce srediti 4k snimanje bez seckanja kamere ?
 
Kolege,dajte preporuku za staklo za edge 30 fusion.
Uzeo sam neko djubre sa alija pa mi baguje otisak prsta i nece uvek svuda da reaguje na dodir.
 
I ja imam takvu foliju, užasan je osećaj klizanja prsta po ekranu, nije glatko kao kada je stalno..

Ja naručio nekoliko komada da alija, čekam da stignu i vidim koje je najbolje pa ću javiti 🙂
 
Pocela je da se odlepljuje mobile outfitters folija za ekran da li je zameniti istom ili necim drugim? Ako necim drugim cime i gde nabaviti ako imate preporuku.
 
Izgleda da se folije skidaju sa zakrivljenih ekrana ako koristiš maskicu koja ima ivice a ne onu fabričku a folija je nije kraća
 
Pozdrav svima! Da li imate saznanje da li je ovaj telefon bolja kupovina od xiaomi 13T? Treba mi novi telefon, nisam zahtevan korisnik, ne igram igre na telefonu, ne editujem, volim da uslikam lepu sliku sebi za dušu, YT, viber, osnovne stvari, pozivi. Uzimao sam do sada xiaomi preko mts-a (računa) do prošle godine kada sam uzeo Redmi Note 11, koji je posle 6 meseci postao neupotrebljiv jer konstantno puca veza. Sa strane što je kamera užas. Reklamacija odbijena i ja silom prilika vraćen na stari redmi note 8T koji je sada na samrti. Lomim se oko 13T jer mi je iskreno više malo muka od Xiaomi i MIUI, pa mi u tom cenovnom rangu (oko 60k) pade pogled i na ovu motorolu. S tim što vidim da je u Tehnomediji ima i za 40k za onlajn poručivanje a u Gigatronu 65k (nije mala razlika). A ovde sam čitao sada u temi da je ljudima stizalo svašta. Da li je bolje da gađam Xiaomi 13T zbog podrške i svega na dalje a i ako je sam telefon znatno bolji, ili je i ovo dobra kupovina posebno zbog znatne razlike u ceni na drugom sajtu? Nadam se da sledeći telefon neću menjati bar 3 do 4 godine.
 
Pozdrav svima! Da li imate saznanje da li je ovaj telefon bolja kupovina od xiaomi 13T? Treba mi novi telefon, nisam zahtevan korisnik, ne igram igre na telefonu, ne editujem, volim da uslikam lepu sliku sebi za dušu, YT, viber, osnovne stvari, pozivi. Uzimao sam do sada xiaomi preko mts-a (računa) do prošle godine kada sam uzeo Redmi Note 11, koji je posle 6 meseci postao neupotrebljiv jer konstantno puca veza. Sa strane što je kamera užas. Reklamacija odbijena i ja silom prilika vraćen na stari redmi note 8T koji je sada na samrti. Lomim se oko 13T jer mi je iskreno više malo muka od Xiaomi i MIUI, pa mi u tom cenovnom rangu (oko 60k) pade pogled i na ovu motorolu. S tim što vidim da je u Tehnomediji ima i za 40k za onlajn poručivanje a u Gigatronu 65k (nije mala razlika). A ovde sam čitao sada u temi da je ljudima stizalo svašta. Da li je bolje da gađam Xiaomi 13T zbog podrške i svega na dalje a i ako je sam telefon znatno bolji, ili je i ovo dobra kupovina posebno zbog znatne razlike u ceni na drugom sajtu? Nadam se da sledeći telefon neću menjati bar 3 do 4 godine.
U septembru sam uzeo ženi crveni , zadnji put kad je bio na snizenju baš kod Tehnomedije. bila je otvorena kutija pa sam malo povileneo, ali sam se posle smirio kad sam video da je samo otvoren bez uključivanja. Verovatno je bio izložen u izlogu. Imao je 0 min uptime kad sam ga uključio .
Što se tiče telefona , sve je već rečeno u temi. Kamere nisu vrhunske, ekran je najbolji u klasi , telefon je prelep, super brz , fluida, premium izgled , super brzo punjenje , ok baterija , dobar signal i što me je posebno iznenadilo apsolutno najbolji zvuk koji sam ja iskreno čuo na mobilnom telefonu iz zvučnika. Znači muzika prvi put ne zvuči kao da potpuni krš. Svakako ja mislim da nema ni približno dobra kupovina za 40.000 kolko sad košta. Korektan telefon , mislim da ga baš ne promeniš za 4 godine je previše ambiciozno ali i moguće. Kao minus još i Zaštita je malo komplikovanija na tim zakrivljenim ekranima.
Mi13t je telefon koji košta za 50 % više. 60.000dinara
 
U septembru sam uzeo ženi crveni , zadnji put kad je bio na snizenju baš kod Tehnomedije. bila je otvorena kutija pa sam malo povileneo, ali sam se posle smirio kad sam video da je samo otvoren bez uključivanja. Verovatno je bio izložen u izlogu. Imao je 0 min uptime kad sam ga uključio .
Što se tiče telefona , sve je već rečeno u temi. Kamere nisu vrhunske, ekran je najbolji u klasi , telefon je prelep, super brz , fluida, premium izgled , super brzo punjenje , ok baterija , dobar signal i što me je posebno iznenadilo apsolutno najbolji zvuk koji sam ja iskreno čuo na mobilnom telefonu iz zvučnika. Znači muzika prvi put ne zvuči kao da potpuni krš. Svakako ja mislim da nema ni približno dobra kupovina za 40.000 kolko sad košta. Korektan telefon , mislim da ga baš ne promeniš za 4 godine je previše ambiciozno ali i moguće. Kao minus još i Zaštita je malo komplikovanija na tim zakrivljenim ekranima.
Mi13t je telefon koji košta za 50 % više. 60.000dinara
Hvala na odgovoru! Pa sve se mislim biće da je 40k dinara u Tehnomediji jer je neki otpakovan izložbeni model. Pa šta ti dopadne u ruke. Gledao sam i Edge 40 za 50k i on mi se čini elegantnije i bolje rešenje od Xiaomi 13T. Ne znam...možda višegodišnje mučenje sa mts-ovim xiaomi telefoni mi je zgadilo tu marku i OS, mada vidim par korisnika kaže da im je prelazak sa xiaomi na Edge 40 otvorilo oči.
 
Kao što sam rekao , ako je bio izložbeni ne znači da je radio. Po gotovo sto u Tehnomediji ti telefoni nisu na punjaču kao kod operatera. Ni jedan telefon im nije uključen. Izmedju 30fusion i 40 su podeljena mišljenja. Ali vrlo slični telefoni.
 
Na Moto telefonima i dalje nema Dual Apps podrške ili su to ubacili?
 
Imas Moto secure folder u koni mozes da dodas duple aplikacije i da budes ulogovan sa drugim nalogom. Nisam probao sa aplikacijama za razmemu poruka.
 
Nazad
Vrh Dno