Šta je novo?

Ebay pomoc

whiplasher

Slavan
Učlanjen(a)
14.09.2007
Poruke
3,177
Poena
435
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600x + NZXT Kraken X63
Matična ploča
MSI Mag B550 Tomahawk
RAM
G.Skill 32GB Trident Z RGB DDR4 3200MHz CL16
GPU
Powercolor Red Devil 6700 XT oc
Storage
Samsung 850 Evo 250gb + Patriot Burst 480gb + Storage hdd-s
PSU
Evga GQ 850W
Kućište
Coolermaster Mastercase 5 pro + Tempered glass
Monitor
AOC Q32E2N
Miš & tastatura
Anne Pro 2 lubed + foam, Logitech MX518 Hero, G500, ROG Spatha X, ROG Keris, ROG Gladius III Wireless, Asus Tuf M3
Ostale periferije
APC Line-R 1200
Mobilni telefon
S23 plus
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Nisam znao gdje da postavim temu, pa sam ovdje. Ako sam se zeznuo izvinjavam se, neka moderatori prebace gdje joj je mjesto.

Naime imam jedno pitanje za iskusnije ebay korisnike.
Radi se o time da sam kupio nesto, uredno platio preko pay pala. Prodavac ima 99% rejting na 11.000. Medjutim, lik je jako drzak i nekorektan (to sam saznao od drugih). Slao sam mu 3-4 mejla sa zahtjevom da mi posalje tracking number (posiljka je USPS express w/tracking). Medjutim nista, ni na ebayu ne ostavlja feedback-e za ostale membere. E sad ono sto me brine (a nisam bas nesto iskusan - oko 10ebay transakcija imam i sve su bile bez problema do sada), je da kada odem na watching list i nadjem tu stvar koju sam kupio, na njoj pise ended, a ispod toga eBay Note: The seller relisted this item.. E to mi nije jasno sta znaci? Dal to znaci da te stvari ima vise na lageru ili da ta transakcija nije uspjela, pa da je ponovo postavio? Svaka pomoc dobrodosla. Hvala
 
Poslednja izmena:
Upravo to sto si napisao, seller ima vise tih stvarcica, pa je samo obnovio aukciju da bio opet prodavao... Ako budes imao ikakav problem sa stvarima koje si kupio, a nisi dobio posle recimo mesec dana, odes na paypal, nadjes transakciju i otvoris dispute. Ako ti prodavac ne ponudi resenje ili te refundira, ti odradis Escalate to Paypal claim i tada paypal istrazuje gde sta kako i uglavnom ti vrate pare...
 
Hvala ti puno.
 
Nazad
Vrh Dno