Šta je novo?

EA pljačkaši

а заиста сам имао велику жељу да први пут у животу купим оригиналну игру, јер сам толико играо ред алерт 2 да сам сматрао да тројка треба да буде оригинална, не би ми толико сметала ни та онлајн активација ни недељна провера али да имам 3 инсталације а да дам 60+ долара, е то је већ много. чекам пирата као и сви остали...
 
Sto se tice aktivacija, veoma nepopularan potez EA.Valjda ce biti toliko pametni pa kada vide da im zbog preterane zastite opada broj prodatih kopija da ce iste olabaviti posle.

Ali isto tako moram reci da su na nasem trzistu vrlo korektni sto se cena tice.Cim prodje par meseci igre koji oni izdaju kostaju dosta manje.Evo ima i Krize za 800 din ili novije Fife, C&C3 isl za slicne novce, sto je bagatelna cena.
 
Poslednja izmena:
Cekaj , ovde stvarno postoje ljudi koji kupuju originale ? :S:

Naravno i to je sasvim normalna stvar jer ne volim da se patim da igram FPS igre na piratskim serverima. Ni ja za sebe nisam verovao da ću ikada kupiti original, a sada se već nakupilo 10ak naslova za koje mi nije žao što sam dao pare. Sigurno ću i dalje uzimati originale ALI od drugih kompanije koje me neće pljačkati na ovaj način kao EA.

Nije se EA odlučio na ovaj potez zato što im piraterija smeta, već zato što su ultra gramzivi. Da im neko ponudi sa jedne strane sistem koji radi kao STEAM koji košta 100.000$ i sa druge strane StarForce i ovakvo mrcvarenje mušterija sa aktivacijama koje košta 99.999$, uzeli bi to drugo. Zaj*** priču, dolar je dolar ;)

Da nisu kupili Bioware, prsli bi odavno, a ove kad iscede neka im je bog u pomoći.
 
Poslednja izmena:
A šta ako igricu instaliraš na drugu particiju, pa kada dižeš sistem ona je i dalje tu?:S:
Meni su sve igre tako instalirane, mrzi me da posle svake reinstalacije sistema, nanovo instaliram sve igre.

Ne mogu sve igre tako da rade. Provereno.
 
StarForce je zlo. Jos nisam uspeo potpuno da ga uklonim iz sistema. Glupavi Ubi :wall:
 
Da im neko ponudi sa jedne strane sistem koji radi kao STEAM koji košta 100.000$ i sa druge strane StarForce i ovakvo mrcvarenje mušterija sa aktivacijama koje košta 99.999$, uzeli bi to drugo

Pazi, ima i steam mana... Mada je keva za ovo sto EA predlaze!
 
tako im i treba, u svetu igranja halavost se jednostavno ne trpi, ja bih platio genijalnu originalnu igru, remek delo je vredno para, ali bezobrazluk jednostavno nema opravdanja, citiram kuzmu:radja se jos jedan hobit...... propali dabogda oni i njihove retard fransizme...
 
A sta je po vama nesto tipa WoW, koji milioni ljudi mesecno placa? To je kao dzabe?:) (nemojte samo reci "treba da se odrzavaju serveri" jer isti za obican War3/SC/Diablo rade po principu buy once)
 
Za onih par ljudi koji možda znaju. Da li Enterprise Edition MS VS, Korelovi paketi, Autodeskovi paketi i slično, koji koštaju hiljade dolara svi dolaze sa hardverskim bravicama ili neki od njih i dalje imaju samo aktivaciju i registraciju seriala?

Autodesk AutoCAD i Maya dolaze sa USB dongle-om.
 
wow je nesto dobro inace ga nebi igrali milioni, nfs, nba live, fifa, nhl su prosecni komadici softvera napucani licencama i osrednjm gameplay-om!
 
A sta je po vama nesto tipa WoW, koji milioni ljudi mesecno placa? To je kao dzabe?:) (nemojte samo reci "treba da se odrzavaju serveri" jer isti za obican War3/SC/Diablo rade po principu buy once)
1. Treba da se održavaju serveri, jer WoW igra višestruko više ljudi neko War3, SC i Diablo
2. Treba da se plate ljudi koji rade na patchevima i novom contentu
3. Treba da se plati bandwidth za onolike patcheve (Guild Wars je to rešio tako što se igra krpi u "ril tajmu", kad igrač uđe u novu oblast koja traži apdejt)

Možda to i ne košta 15 dolara po korisniku mesečno, al da bude džabe, ne može.
 
...i na kraju ce se RA3 prodavati kao lud, jedina nusposledica ce biti sto ce ljudi kukati oko aktivacije i problema, isto kao i sa bioshock-om i to dok ne izadje "no-cd" od neke grupe i svi problemi reseni. (kao i do sada)
 
Nazad
Vrh Dno