Šta je novo?

Dying Light - Techland's next-gen Dead Island [Feb 2015 / PC / PS4 / Xbone]

OFFICIAL STATEMENT:
There will be a short delay in the release of physical copies of Dying Light in Europe, Middle East, Africa, Asia and Australia. The game will have a global digital release on PlayStation 4, Xbox One and PC of January 27, 2015. As physical production has a longer lead time than digital there is some delay in the aforementioned territories. We will share information on the availability of physical copies as soon as it is confirmed.

Super znaci nema odlaganja (postovali na oficijelnoj fb grupi)
 
ko uopste kupuje fizicke kopije za PC, huh :s
 
Jedva cekam ovu igru. Odgledao sam 10tak klipova kod theRadBrad-a koji je dobio igru nesto ranije. Mnogo dobro mi deluje.
 
Ne zelim da gledam da ne pokvarim utisak kad izadje, ali tvoj komentar je sasvim dovoljan :D
 


Steam pre-load je poceo, download je oko 11GB a igra zauzima oko 17GB.
 
Preload mi se pojavio na steam-u tacno 16888mb.
 
znači nemoram da kupim igru al ču moći igrati Be The Zombie,il je ovo samo free dlc za kupljenu igru?
 
Prva AAA igra koja istovremeno izlazi za Windows i Linux. Početak nove ere.
 
Sajtovi/YT testeri jos nisu dobili kljuceve za igru a izlazi u utorak.
Prica se da je razlog izbacivanje neke misije iz igre kao i problemi sa MP.
 
Dobili su neki yt testeri kljuceve jos pre par nedelja, ja sam dobio danas, testirao i sve je podmazano. Necu nikakav spoiler, da se naspavam pa sutra ujutru da je odigram i iznasnimam i uradim zvanicne benchove za 970-icu taman da obuzdam ceo onaj hype.
 
To su neki dobili da ih reklamiraju i nije final build.
Super sto si dobio igru, za koga pises ako nije tajna? Ajde probaj pa javi kako ti igra radi, sta ima od podesavanja? Mozes i SS da okacis. Hvala
 
PC podesavanja:

DyingLightGame-2015-01-26-21-43-10-44.jpg
 
Ima vec "PreLoad" samo se ceka...:D
 
Kad ce review-ovi? Na prvi pogled igra izgleda totalno OK, al ko zna dal ce se zanimljivost odrzati preko cele igre.
 
Reviewi tek tamo krajem nedelje.
Tek su juce/danas poslali kljuceve.
 
Mislim da ce to za dva-tri dana moci da se igra..
 
Nadam se da ce TB izbaciti neki port report u skorije vreme...
 
Rekao je osnovno.

SLI nije podrzan.
i7 (valjda) + GTX980 na Ultra ima oko 100fps.

Port je izgleda dobar.
 
D.I sam probao i smorio se, ovo vec deluje dosta bolje.

752-7116fb53f072edb70c2ae7be87e0eb3c.gif
 
Nazad
Vrh Dno