Šta je novo?

DVI kabl od 3-4m

  • Začetnik teme Začetnik teme OCz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
.....

ja sam uzeo pun DVi za povezivanje plazme 42 i kompa. 5m izasao me 1200 ili 1400din nesecam se ali je toliko debeo da mozes kola da slepas bez zezanja.
a da ja se nahvali, a zaboravih da kazem da sam uzeo u lokalima u balkanskoj preko puta linux linux -a 😀😀😀:d:d:d:d:d:d:d
 

Hm.. ovde koliko vidim nema takav.

ja sam uzeo pun DVi za povezivanje plazme 42 i kompa. 5m izasao me 1200 ili 1400din nesecam se ali je toliko debeo da mozes kola da slepas bez zezanja.
a da ja se nahvali, a zaboravih da kazem da sam uzeo u lokalima u balkanskoj preko puta linux linux -a 😀😀😀:d:d:d:d:d:d:d

U onom centru ili sta vec, prvi sprat, mala radnjica desno ?
 
pa za koju ti rezoluciju treba?
 
Single link DVI moze do 1920 x 1080 dok dual link moze do 2048 x 1536.

za toliko monitor i treba se potruditi, moj je skromnih 22":d
 
Nazad
Vrh Dno