Šta je novo?

DVD rezac

rajaI

Čuven
Učlanjen(a)
26.01.2004
Poruke
144
Poena
619
Pozite mi koji dvd rezac da kupim.cena je nebitna samo da przi ko zmaj.Pozdrav svima
 
pa meni se svidja MSI DVR-4 ili DVR-8 ako oces 4x ili 8x !!!! a cena je 80e i 103e u inTRA computers!!!
 
jel ga ti to zezash? chovek reche da treba da przhi ko zmaj. MSI ne da ne przhi ko zmaj, nego ne przhi ni uvek... :)
 
Topic broj 42604 bi mogao da ima subject koji te interesuje....jednostavno upotrebi search na forumu, jer je tema ponovljena vec ....previse puta....
 
Ja sam uzeo PIONEER107d(8x) i reze ko zmaj iako su ovde pricali da ima bagova koje ja nisam primetio. Moj predlog.
 
soni je napisao(la):
Ja sam uzeo PIONEER107d(8x) i reze ko zmaj iako su ovde pricali da ima bagova koje ja nisam primetio. Moj predlog.

Da li reze i na jeftinijim DVD diskovima Princo, Plasmon (0.6 do 0.7 evra) ?
 
razor1900 je napisao(la):
Da li reze i na jeftinijim DVD diskovima Princo, Plasmon (0.6 do 0.7 evra) ?

Naravno. Narezao sam upravo 7 Princo(4x) diskova i svaki je odlicno citljiv. I narezao sam dva Verbatim(4x). Ja za sada nemam zamerki. Platio sam ga 105 eura. Rezao sam i CD-R i CD-RW diskove. Za razliku od drugih DVD-RW uredjaja ovaj je nesto skuplji. Reze i + i - diskove 8x, s tim sto su mu brzine rezanja CD-ova nesto sporije(24x), ali to mi nije bitno tacnije dovoljno je brzo. DVD-R nareze za 15 min brzinom 4x.
 
razor1900 je napisao(la):
Da li reze i na jeftinijim DVD diskovima Princo, Plasmon (0.6 do 0.7 evra) ?

Kakvo pitanje :smash: Da mi je znati gde si i za koji rezac video da ne reze po Princo i Plasmon diskovima...:d
 
OptiPlex je napisao(la):
Kakvo pitanje :smash: Da mi je znati gde si i za koji rezac video da ne reze po Princo i Plasmon diskovima...:d

NEC :wall: i MSI :crash:
 
To sto si ti imao lose iskustvo sa jednim rezacem i nisi apdejtovao firmver jer te mrzelo ne znaci da to ne radi kako treba :d
 
Nazad
Vrh Dno