Mitko
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 30.09.2012
- Poruke
- 363
- Poena
- 195
Moja oprema
- Pristup internetu
- Kablovski internet
- Wireless provajder
Imam DVD uredjaj oznake "DVD-DR 4342" pa me zanima da li bih mogao i kako da prikacim taj DVD na racunaru, prikacio bih cisto zbog zvucnika, jer DVD ima 5.1? sistem (4 manja zvucnika, jedan centralni poveci zvucnik i vufer)

Zvucna karta na racunaru mi je integrisana na ploci "ASRock - Q1900M"
Postavicu slike kakve prikljucke poseduje uredjaj pa ako moze neko da mi kaze kako bih to najlakse mogao prikaciti...


Zvucna karta na racunaru mi je integrisana na ploci "ASRock - Q1900M"
Postavicu slike kakve prikljucke poseduje uredjaj pa ako moze neko da mi kaze kako bih to najlakse mogao prikaciti...

Poslednja izmena:
