Šta je novo?

DVD\DIVX Player sa FM tunerom

sch_dad

Slavan
Učlanjen(a)
30.05.2005
Poruke
15
Poena
304
Koji DVD\DIVX Player sa FM tunerom da pazarim, a da cita nasa slova i da nema neku cenu od stotinak evra. Znaci sto jeftinije moguce, a da opet bude zadovoljavajuceg kvaliteta. Unapred hvala!
 
takodje sam zadovoljan sa dw333, dve godine garancija, obrati paznju ako se za njega odlucis. dosta firmi daje samo jednu
 
Ja sam iz Nisa, pa ako nadjem sa dve godine garancije cool, ako ne, sta da se radi... U stvari, po gradu sam vidjao samo dw330.
PS
Hvala na preporuci!
 
imash i Xoro 3100

Xoro HSD 3100

Prvoklasni MPEG-4 plejer XORO HSD 3100 DVD-plejer sa karaoke funkcijom i FM prijemnikom uskoro stiže i na naše tržište. Ovaj novi DVD-plejer sadrži sve dobrbe osobine XORO HSD 415-a, s tim što dodatno ima i karaoke funkciju i FM radio sa RDS-om.

Osobine

* Uređaj je sposoban za reprodukciju sledećih formata: DVD, DVD+R(W), DVD-R(W), MPEG-4, XviD, SVCD, VCD, CD, MP3, WMA, Audio-CD, CD-R/RW, JPEG-CD,
* WMA, Kodak foto-CDDivX-kompatibilan
* Podržava titlovanje DivX-a (.sub, .srt, .smi)
* Dolby Digital i DTS digitalni izlaz (koaksijalni)
* Odličan video signal preko YUV-priključka sa progresivnim očitavanjem.
* Integrisan dolbi digital (5.1) dekoder
* PAL i NTSC reprodukcija
* RGB-kompatibilni Scart-izlaz
* Integrisan FM radio sa RDS-om
* Nezavistan od regiona
* Mogućnost obnavljanja softvera pomoću čitača ugrađenog u uređaju
* Daljinac
* Moguće boje su: srebrna i crna

HSD3100b.jpg
 
Poslednja izmena:
imash i Xoro 3100

Xoro HSD 3100

Prvoklasni MPEG-4 plejer XORO HSD 3100 DVD-plejer sa karaoke funkcijom i FM prijemnikom uskoro stiže i na naše tržište. Ovaj novi DVD-plejer sadrži sve dobrbe osobine XORO HSD 415-a, s tim što dodatno ima i karaoke funkciju i FM radio sa RDS-om.

Osobine

* Uređaj je sposoban za reprodukciju sledećih formata: DVD, DVD+R(W), DVD-R(W), MPEG-4, XviD, SVCD, VCD, CD, MP3, WMA, Audio-CD, CD-R/RW, JPEG-CD,
* WMA, Kodak foto-CDDivX-kompatibilan
* Podržava titlovanje DivX-a (.sub, .srt, .smi)
* Dolby Digital i DTS digitalni izlaz (koaksijalni)
* Odličan video signal preko YUV-priključka sa progresivnim očitavanjem.
* Integrisan dolbi digital (5.1) dekoder
* PAL i NTSC reprodukcija
* RGB-kompatibilni Scart-izlaz
* Integrisan FM radio sa RDS-om
* Nezavistan od regiona
* Mogućnost obnavljanja softvera pomoću čitača ugrađenog u uređaju
* Daljinac
* Moguće boje su: srebrna i crna

HSD3100b.jpg

Odličan dvd plejer!Čita sve sto jeveličine diska:banana: .Titlovi ne moraju da budu u istom folderu ni istog naziva i pritom su dobre veličine.Odličan fm tjuner i iznenađujuće dobar zvuk. POsedujem jedan takav u crnoj varijanti. Definitivno svaka preporuka:wave:
 
Odličan dvd plejer!Čita sve sto jeveličine diska:banana: .Titlovi ne moraju da budu u istom folderu ni istog naziva i pritom su dobre veličine.Odličan fm tjuner i iznenađujuće dobar zvuk. POsedujem jedan takav u crnoj varijanti. Definitivno svaka preporuka:wave:

...a gde ima da se kupi i po kojoj ceni. Odgovor moze i u PM.
 
narode... idite lepo na sajt www.xoro.co.yu i imate tamo GDE KUPITI i dobijete spisak svih maloprodaja u Srbiji. Ne bih da reklamiram neku posebnu radnju.

Poseban savet: Okrenite sve radnje jer razlika u ceni moze da bude i do hiljadu dinara.
 
Imao sam Xoro ne znam tačno oznaku, u roku od 13-14 meseci je crkao dva puta. Prvi put je slan u servis bio je neki "manji" kvar i uspeli su da poprave. Drugi put je naravno istekla garancija pa se onda pokvario, nije više hteo da prikazuje sliku.. Bio sam kod xyz majstora i zvao Xoro sevis, odgovor je bio da bi popravka iznela koliko i kupovina novog uređaja (možda ne Xoro).

E sada možda je samo do primerka, ali u prodavnici gde sam ga kupio Xora više nema jer su imali dosta reklamacija.
 
zavisi... ja sam uzeo za sebe i za prijatelje model 415 i nije se kvario, pustao je u proseku 2 filma na dan i to sa DVD-RW koji je non-stop rezan. i to godinu dana.

mada sam imao problema sa Xoro 531 zvuchnicima 5.1, ali mislim da je pre problem sto je zvanicni servis u Subotici, pa ga prevoze City Expressom koji su mi sa opravke doneli zvucnik na kome je bilo BLATO !!! toliko o tome...
 
Ja bih pre uzeo Shockwave, ne pitaj zasto, ni ja ne znam :D.
Ma imam druga koji je radio u prodavnici u kojoj su prodavali 50 komada dnevno onog bez radia, nisu imali reklamacije.

Za stotinak evra uzmi neki jeftiniji Kucni bioskop i resi problem.
 
Moj brat ima Shockwave 300 vec vise od godinu dana i nijese pozalio nikada. Sve mu cita, ima 5.1... Ja imam Pioneer 393 koji je skuplji, nema 5.1, ali trebalo bi da je kvalitetniji sto cemo tek da vidimo. Ni jedan od ova, gore pomenuta 2, nema FM. Ima ga Shockwave 333 za koji treba samo da se skine novi firmware i isto je pouzdan kao i Shockwave300
 
aman ljudi, po meni je totalna iluzija kupovati Divx player i da bude brandiran...

to kupis za sto manje para, traje ti godinu dana i upgrade na noviji sa novim kodecima...

ja sam uzeo Xoro2100 samo zbog USB prikljucka koji je opravdao sve sitne probleme...
 
Ja bih pre uzeo Shockwave, ne pitaj zasto, ni ja ne znam :D.
Ma imam druga koji je radio u prodavnici u kojoj su prodavali 50 komada dnevno onog bez radia, nisu imali reklamacije.

Pa naravno da nisu imali reklamacije kad Shockwave ima ovlascene servise :d Ono sto crkne nakon par dana (8 tacnije) nosi se direktno u servis. Ne kazem da se SW kvari nesto nenormalno ali na 50kom dnevno 1 100000% nece valjati :D
 
Pa dobro je l ima jos neki dvd player sa FM-om osim ponenutih Xoro-a, Shockwave-a i famoznog SkyVision-a. Ne zna se koji je gori od ova tri, da l postoji neki brendiran player tipa Pioneer ili Philips koji ima modele sa FM-om, a da moze da se kupi u Beogradu?
 
Vrh Dno